Home » Wille » Willa Pod Stokiem od: 25zł do: 40zł

Willa Pod Stokiem Willa Pod Stokiem

Zapraszamy Państwa do Willi Pod Stokiem i Domku Pod Stokiem, które znajdują się w samym centrum Beskidu Śląskiego, w malowniczej Wiśle. Ta miejscowość jest znana jako stolica zimowego i letniego wypoczynku. Nasza willa położona jest w jednej z pięciu dolin Wisły, konkretnie w Jaworniku, zaledwie 2,5 km od centrum. Dzięki temu, nasi goście mają łatwy dostęp do wszystkich atrakcji turystycznych regionu. Oferujemy sprawdzone kwatery w Wiśle, które są idealne dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas w górach.

W naszej willi mamy do dyspozycji pokoje dwuosobowe, trzyosobowe oraz czteroosobowe, z własną łazienką. Do kilku pokoi przylega wspólny aneks kuchenny. Ponadto, nasi goście mogą korzystać z altany z grillem, tarasu, parkingu oraz dużego ogrodu. Nasze noclegi w Wiśle są dogodne zarówno latem, jak i zimą. Willa położona jest w spokojnej okolicy, blisko lasu, co sprzyja wypoczynkowi. Dodatkowo, znajduje się blisko szlaków turystycznych, więc można łatwo zaplanować wycieczki na Soszów, Stożek, Czantorię czy Kubalonkę. Na terenie willi znajduje się również bezpłatny parking otoczony zielonym ogrodem o powierzchni ponad 1000 m2.

Jeśli szukasz noclegu w górach, to tylko u nas znajdziesz idealne warunki. Serdecznie zapraszamy do Willi Pod Stokiem, gdzie oferujemy spokojne i wygodne noclegi, oddalone o 2 km od centrum Wiśły. Gwarantujemy, że jeśli raz nas odwiedzisz, na pewno będziesz chciał do nas wrócić.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Pod Stokiem

location_on Adres:

ul. Jawornik 38, 43-460 Wisła

woj. Śląskie, Polska

phone 338553438

phone 509303028

insert_linkwww.podstokiem.pl

Ilość miejsc: 35