Home » Wille » Willa Pod Lasem od: 30zł do: 60zł

Willa Pod Lasem Willa Pod Lasem

Nowo otwarta Willa Pod Lasem serdecznie zaprasza gości przez cały rok. Obiekt znajduje się u stóp Księża Góry, otoczony lasem, z widokiem na Śnieżkę oraz całą panoramę Karkonoszy. Ta malownicza lokalizacja zapewnia spokój i daje naszym gościom możliwość pełnego relaksu. W zaledwie kilka minut można spacerem dotrzeć do centrum Karpacza, gdzie można podziwiać liczne atrakcje.

Nasi goście mają również możliwość korzystania z kompleksu SPA i basenów, które znajdują się w pobliżu. Dogodny dojazd zapewnia łatwy dostęp do stoków narciarskich i sztucznego lodowiska. W odległości 10 minut znajduje się również miasteczko Western City, które warto odwiedzić.

Willa oferuje pokoje 2, 3 i 4-osobowe, wyposażone w łazienki, telewizję satelitarną i balkony. Goście mają również do dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, kuchenką i naczyniami. Na terenie posesji znajduje się bezpłatny parking, który jest zamykany.

Jest to również doskonała baza noclegowa dla osób planujących wypady do Czech, Niemiec i innych ciekawych miejscowości Dolnego Śląska.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Pod Lasem

location_on Adres:

ul. Skłodowskiej - Curie 43, 58-540 Karpacz

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 513136940

phone 513136940

insert_linkwww.podlasem.karpacz.pl

Ilość miejsc: 10