Home » Wille » Willa Patrycja Białogóra od: 45zł do: 180zł

Willa Patrycja Białogóra Willa Patrycja Białogóra

Willa Patrycja jest malowniczo położona przy skwerze, który prowadzi na przepiękną plażę w Białogórze. Od naszego obiektu do plaży jest zaledwie 600 metrów, a drogę tę można pokonać spacerując przez urokliwy Nadmorski Park Krajobrazowy. Więcej informacji na temat naszej okolicy można znaleźć w zakładce „Okolica”.

Naszym gościom staramy się zapewnić domową atmosferę i zawsze służymy pomocą oraz radą. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię, która zawiera wszystko, czego potrzeba (kuchenki, lodówki, zastawę stołową, sztućce). Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw, na którym znajduje się piaskownica z pełnym wyposażeniem, aby maluchy mogły swobodnie rozwijać swoją kreatywność, budując zamki z piasku przed wizytą na plaży. Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się huśtawka oraz inne zabawki dla dzieci, dzięki czemu rodzice mogą odpocząć na tarasach willi.

Zapraszamy do Willi Patrycja, gdzie poczujecie się jak w domu i będziecie mogli cieszyć się spokojem oraz urokami naszej pięknej okolicy.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Patrycja Białogóra

location_on Adres:

Morska 19, 84-113 Białogóra

woj. Pomorskie, Polska

phone 608630466

phone 608630466

insert_linkwww.willapatrycja.com

Ilość miejsc: 50