Home » Wille » Willa Nad Radunią od: 30zł do: 60zł

Willa Nad Radunią Willa Nad Radunią

Potencjał Willi na dzień dzisiejszy wynosi 38 miejsc noclegowych. Oferujemy możliwość organizowania różnego rodzaju wydarzeń, takich jak szkolenia, spotkania integracyjne czy wesela. Ponadto, zapewniamy również miejsce na organizację obozów młodzieżowych, takich jak obozy tenisowe (w pobliżu znajduje się 6 kortów tenisowych), obozy sportowe dla grup kolarskich i kajakowych oraz zielone szkoły, które mogą korzystać z pobliskiego ogrodu botanicznego i jezior polodowcowych.

W naszej willi oferujemy wyżywienie zarówno dla grup, jak i dla indywidualnych gości. W odległości 50 metrów znajduje się restauracja, która zapewnia szeroki wybór dań. Pokoje w naszej willi są dostępne w różnych konfiguracjach – 2, 3, 4 i 5 osobowe, z prywatnymi prysznicami lub bez. Goście mają również dostęp do sali telewizyjnej z kominkiem, świetlicy oraz dużej kuchni. Na terenie willi znajduje się również miejsce parkingowe dla samochodów, dwa ogrody z możliwością grillowania oraz miejsce do gry w koszykówkę. W odległości 250 metrów znajduje się kąpielisko, 50 metrów od rzeki, a 4 kilometry od naszej willi znajduje się punkt widokowy Wieżyca.

Dodatkowo, w okolicy naszej willi znajduje się wiele atrakcji, takich jak jazda konna, wypożyczalnie sprzętu wodnego, minigolf, wyciąg narciarski, kuligi, ogród botaniczny (w odległości 10 kilometrów) oraz kamienne kręgi Gotów (w odległości 15 kilometrów).

Serdecznie zapraszamy do naszej willi!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Nad Radunią

location_on Adres:

Ostrzyce, Kasztelańska 31, 83-311 Goręczyno

woj. , Polska

phone 586841662

phone 532831058

insert_linkwww.willanadradunia.pl

Ilość miejsc: 38