Home » Wille » Willa Nad Potokiem od: 30zł do: 60zł

Willa Nad Potokiem Willa Nad Potokiem

Zakopane jest największym ośrodkiem turystyki górskiej i narciarstwa w Polsce. Miasto, które liczy około 28 tysięcy mieszkańców, rokrocznie przyciąga około 2 milionów turystów. Położone jest w województwie małopolskim, na południu Podhala, u stóp Tatr – jedynych w tej części Europy gór o charakterze alpejskim. Zakopane jest idealnym miejscem do rodzinnych wakacji i indywidualnej turystyki.

Willa „Nad Potokiem” znajduje się w pobliżu głównego deptaka Zakopanego – Krupówek. Oferujemy siedem pokoi, które mogą pomieścić czternaście osób. Wśród nich znajdują się sześć pokoi dwu- i trzyosobowych oraz jeden apartament dla dwóch do czterech osób, wyposażony w łazienkę i aneks kuchenny. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor i radio, a na piętrach znajdują się wspólne łazienki. Na parterze domu znajduje się część jadalno-wypoczynkowa z kuchnią elektryczną, lodówką, kuchenką mikrofalową i telewizorem.

Naszym gościom umożliwiamy przygotowywanie posiłków we własnym zakresie, dzięki wyposażeniu aneksu kuchennego. Ponadto, posiadamy kilkanaście miejsc parkingowych na zamkniętym, niepilnowanym parkingu. Serdecznie zapraszamy do willi „Nad Potokiem” na niezapomniany pobyt w Zakopanem!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Nad Potokiem

location_on Adres:

ul. Tetmajera 33a, 34-500 Zakopane

woj. Małopolskie, Polska

phone 182061411

phone 603633198

insert_linkwww.nadpotokiem.yoyo.pl

Ilość miejsc: 14