Home » Wille » Willa na Dunaciu od: 40zł do: 60zł

Willa na Dunaciu Willa na Dunaciu

Willa znajduje się na stoku góry Skrzyczne przy górskim potoku w wypoczynkowej, cichej dzielnicy Szczyrku o wdzięcznej nazwie „Dunacie”. Dużym atutem jest jej położenie, Willa mieści się niedaleko centrum Szczyrku, zaledwie 900m od stracji kolejki krzesełkowej na Skrzyczne. Już spod samego domu prowadzą szlaki turystyczne na Skrzyczne – „FIS” i niebieska trasa „widokowa”.

Dom jest 3 – kondygnacyjny stylizowany na góralski. Do dyspozycji gości oddajemy 5 sypialni, 2 salony TV i DVD, kominek, kuchnię z pełnym wyposażeniem, 3 łazienki, saunę fińską i garaż. Prawie każde pomieszczenie posiada własny taras lub balkon.

6 arowy teren wokół domu jest całkowicie ogrodzony. Znajduje się na nim parking na 5 samochodów i ogród, a w nim okazy kilkudziesięcioletnich krzewów i drzew: azalie, różaneczniki, cisy, jałowce, miejsce na ognisko i grill. Samodzielny dom zapewnia całkowitą niezależność Gości i pozwala na pełną integrację na przykład poprzez wspólne przygotowania posiłków, ognisk, rekreacji itp.

Na urlop możesz zabrać również swojego zwierzaka!

Zapraszamy! Nasza willa położona jest na stoku góry Skrzyczne w pięknej i spokojnej dzielnicy Szczyrku o nazwie „Dunacie”. Jej doskonałe położenie sprawia, że jest blisko centrum miasta, zaledwie 900 metrów od stacji kolejki krzesełkowej na Skrzyczne. Już spod samego domu prowadzą szlaki turystyczne na Skrzyczne, w tym popularny szlak „FIS” oraz niebieska trasa „widokowa”.

Nasz dom ma trzy kondygnacje i jest stylizowany na góralski. Goście mają do dyspozycji pięć sypialni, dwa salony wyposażone w telewizory i odtwarzacze DVD, kominek, w pełni wyposażoną kuchnię, trzy łazienki, saunę fińską oraz garaż. Każde pomieszczenie ma również swój własny taras lub balkon.

Ogrodzenie wokół domu zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. Na terenie o powierzchni 6 arów znajduje się parking na pięć samochodów, ogród z kilkudziesięcioletnimi krzewami i drzewami, takimi jak azalie, różaneczniki, cisy i jałowce. Jest także miejsce na ognisko i grill. Nasz samodzielny dom pozwala Gościom cieszyć się pełną niezależnością i umożliwia integrację, na przykład podczas wspólnego gotowania, ognisk czy rekreacji.

Aby zapewnić pełen komfort, zapraszamy również zwierzęta domowe!

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Willa na Dunaciu

location_on Adres:

ul. Uzdrowiskowa 42, 43-370 Szczyrk

woj. Śląskie, Polska

phone 513057270

phone 513057270

insert_linkwww.manorhouse.pl/pobyty_szczyrk.html

Ilość miejsc: 12