Home » Hotele » Willa Mimoza od: 7515zł do: 12015zł

Willa Mimoza Willa Mimoza

*WILLA-MIMOZA* znajduje się w doskonałej lokalizacji w centrum Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, zaledwie 6 km od centrum Rybnika i 6 km od centrum Wodzisławia Śląskiego. Nasz hotel jest idealnym miejscem zarówno dla podróżujących służbowo, jak i dla osób szukających miejsca na specjalne okazje.

Położenie *WILLA-MIMOZA* umożliwia łatwy dostęp do wielu ważnych miast w regionie. Jesteśmy oddaleni o 60 km od Katowic, 120 km od Krakowa, 25 km od Raciborza i 30 km od Gliwic. Do lotniska w Pyrzowicach jest z nami 78 km, do lotniska Balice w Krakowie 100 km, a do lotniska w Ostrawie 30 km.

Nasz hotel *WILLA-MIMOZA* istnieje już od ponad 10 lat. Dzięki temu posiadamy bogate doświadczenie w organizacji różnego rodzaju przyjęć, które zapewniają naszym klientom i ich gościom maksymalną satysfakcję i zadowolenie.

Oferujemy szeroki zakres usług, w tym organizację przyjęć okolicznościowych, wesel, komunii, 18-tek, chrzcin, studniówek, przyjęć pogrzebowych (stypy), balów sylwestrowych i karnawałowych, dancingów, spotkań towarzyskich i biznesowych, szkoleń oraz imprez firmowych.

Nasze atuty to przestronna sala na 180 osób z klimatyzacją, klimatyzowana sala restauracyjna na 50 osób, sala konferencyjno-bankietowa na 45 osób, atrakcyjne ceny, malownicze otoczenie wśród zieleni, parking dla gości, 23 pokoje gościnne z łazienką i telewizorem, ekskluzywny apartament dla nowożeńców.

Nasi doświadczeni pracownicy służą fachową pomocą i doradztwem podczas przygotowań do uroczystości oraz przygotowują wstępny kosztorys. A jeśli zdecydujecie się zorganizować urodziny w piątek, to dodatkowo otrzymacie gratis orkiestrę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia *WILLA-MIMOZA*!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Mimoza

location_on Adres:

ul. Rymera 44, 44-270 Rybnik

woj. Śląskie, Polska

phone 324257365

phone 602130599

insert_linkwww.minozahotel.pl

Ilość miejsc: 48