Home » Wille » Willa Milenium od: 130zł do: 420zł

Willa Milenium Willa Milenium

Willa Milenium jest częścią kompleksu wypoczynkowego MILENIUM Centrum Wypoczynku i Szkoleń. To zabytkowy budynek z początków XX wieku, który znajduje się w centrum Mielna. Otoczony innymi obiektami o podobnym wieku, Willa Milenium jest położona przy przepięknej alei lipowej, która prowadzi bezpośrednio do morza. Zaledwie 100 metrów dzieli ją od głównego wejścia na czystą i szeroką plażę. To miejsce zapewnia wyjątkową enklawę ciszy i spokoju, znajdując się jednocześnie bardzo blisko handlowego i rozrywkowego centrum Mielna.

Obiekt oferuje około 100 miejsc noclegowych w 40 pokojach o dobrym standardzie. Wszystkie pokoje są nowe, przytulne i wyposażone w własne łazienki, nowe meble oraz telewizory. W Willi Milenium mogą mieszkać rodziny 2, 3 i 4 osobowe. Na parterze znajduje się recepcja, bar oraz sala jadalna. Dobra, domowa kuchnia serwuje śniadania w formie bufetu. Na terenie ośrodka znajduje się również parking dozorowany.

Jednym z atutów Willi Milenium jest duża sala o powierzchni 230 m2, która posiada wydzieloną salę konferencyjną oraz muszlę koncertową dla orkiestry. Ta przestronna sala znakomicie nadaje się do organizacji spotkań firmowych oraz przyjęć okolicznościowych.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Milenium

location_on Adres:

ul. 1 Maja 8-10, 76-032 Mielno

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943420900

phone 666554664

insert_linkwww.willamilenium.pl

Ilość miejsc: 150