Home » Wille » Willa Marysia od: 40zł do: 80zł

Willa Marysia Willa Marysia

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaproponować Państwu pokoje w willi „Marysia”, które znajduje się w Gdyni – Ołowie, najpiękniejszej dzielnicy tego miasta. Nasza lokalizacja jest niezwykle dogodna, ponieważ odległość do morza, plaży, mola i Orłowskiego Klifu wynosi zaledwie 200 metrów.

Dodatkowo, w pobliżu znajduje się CH „Klif” oraz doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna, umożliwiająca łatwe przemieszczanie się między Gdańskiem a Gdynią. Dostępne są trolejbusy, autobusy, kolejka podmiejska oraz ścieżki rowerowe.

Warto również wspomnieć, że jesteśmy blisko Sopotu. Spacerując brzegiem morza, można dotrzeć do Sopockiego Mola w zaledwie 30-40 minut.

Nasze pokoje są w pełni wyposażone i zapewniają komfortowy pobyt. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę z kabiną prysznicową, aneks kuchenny, czajnik elektryczny, mikrofalówkę, lodówkę, naczynia oraz sztućce. Ponadto, zapewniamy dostęp do bezprzewodowego internetu.

W willi „Marysia” oferujemy różne rodzaje pokoi. Na pierwszym piętrze znajdują się pokoje nr 1, 2 i 3, które mają osobne wejścia. Z pokoi 1 i 2 można wyjść na taras wypoczynkowy. Natomiast pokoje nr 4 i 5, które są bardzo przestronne i mogą pomieścić większą liczbę osób, znajdują się na niskim parterze i posiadają osobne wejście.

Dla naszych gości dostępne jest również miejsce parkingowe.

Pragniemy, aby pobyt u nas pozostał w Państwa miłej pamięci.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Marysia

location_on Adres:

ul. Balladyny 22, 81-524 Gdynia

woj. Pomorskie, Polska

phone 586649291

phone 602844535

insert_linkwww.willamarysia.pl

Ilość miejsc: 15