Home » Wille » Willa Malwa od: 35zł do: 50zł

Willa Malwa Willa Malwa

Willa „Malwa” jest niedawno odnowionym drewnianym obiektem, zbudowanym w stylu podhalańskim. Budynek wyróżnia się swoją estetyką i przestronnością. Jest dogodnie położony w niewielkiej odległości od atrakcji rozrywkowych i sklepów. Dodatkowo, bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego zapewnia łatwy dostęp do szlaków turystycznych latem oraz wygodne korzystanie ze stoków narciarskich zimą.

Willa „Malwa” jest otoczona przestronnym ogrodem, w którym znajduje się urokliwa drewniana altanka i huśtawka. W połączeniu z oczkiem wodnym, fontanną, mostkiem i domkiem dla ptaków, tworzą one niezapomnianą atmosferę spokoju i relaksu, niezbędną po wyczerpujących zwiedzaniu miasta i pieszych wędrówkach po górach. Dla naszych gości zapewniamy bezpieczne miejsce parkingowe obok budynku.

Zamiast szarej miejskiej rutyny, bloków i szybkich dróg, oferujemy malownicze i niezapomniane widoki Tatr. Nasz ogród jest pełen różnych gatunków drzew, krzewów i kwiatów, a dominują w nim drewno i kamień. W zależności od pory roku, można podziwiać zieleń ogrodu lub cieszyć się typowymi zimowymi urokami tatrzańskiej zimy.

Do dyspozycji naszych gości są wygodne pokoje, łazienki, kuchnia oraz przepiękny ogród, z którego rozciąga się malowniczy widok na Tatry, w tym Kasprowy Wierch, Nosal i Giewont.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Malwa

location_on Adres:

UL. Pardałówka 21, 34-500 Zakopane

woj. Małopolskie, Polska

phone 182062385

phone 604050263

insert_linkwww.malwa-zakopane.pl

Ilość miejsc: 30