Home » Wille » Willa Leśny Kącik od: 35zł do: 40zł

Willa Leśny Kącik Willa Leśny Kącik

Zapraszamy Państwa serdecznie do nowego obiektu położonego naprzeciw skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle Malince.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy komfortowe pokoje z łazienkami, w pełni wyposażony aneks kuchenny, parking, miejsce na grilla oraz darmowy dostęp do internetu (wi-fi). Dla miłośników białego szaleństwa atrakcją będą niedaleko położone wyciągi narciarskie. Jest możliwość zorganizowania kuligu na saniach z pochodniami i pieczeniem kiełbasek. W okresie letnim można wypocząć nad niedaleko położoną rzeką, przejść ścieżką spacerową łączącą kolej linową Cieńków ze Skocznią Narciarską im. Adama Małysza. Na każdym balkonie znajduje się stolik z krzesłami, które stanowią idealne miejsce do wypicia porannej kawy czy zjedzenia śniadania.

Pasmo Cieńkowa oddziela dolinę Białej Wisełki od doliny Malinki. Jej grzbietem przebiega żółty szlak turystyczny, który prowadzi w stronę Baraniej Góry lub Malinowskiej Skały. Dodatkowo, w okolicy znajdują się wygodne szlaki pieszo-rowerowe, które umożliwiają aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Leśny Kącik

location_on Adres:

ul. Koszarzyska 4b, 43-460 Wisła

woj. Śląskie, Polska

phone 502619197

phone 505570790

Ilość miejsc: 12