Home » Wille » Willa Leśna Dębki od: 30zł do: 50zł

Willa Leśna Dębki Willa Leśna Dębki

Willa Dębki to nowy obiekt, który został oddany do użytku w lipcu 2007 roku. Znajduje się on w spokojnej części Dębek i charakteryzuje się wysokim standardem oraz pięknym wykończeniem. Na terenie willi dostępny jest utwardzony parking oraz miejsce do grillowania, które jest zadaszone. Ponadto, dla dzieci dostępny jest plac zabaw.

W ofercie Willi Dębki znajdują się różne rodzaje pokoi. Do wyboru są pokoje 2 osobowe o powierzchni 15m2 z łazienką o powierzchni 3,5m2, z możliwością dostawki. Dostępne są również pokoje 4 osobowe o powierzchni 20m2 z łazienką o powierzchni 3,5m2, również z możliwością dostawki. Kolejną opcją są studia dwupokojowe czteroosobowe o powierzchni 30m2, z dwiema łazienkami o powierzchni 3,5m2 i możliwością dwóch dostawek. Ostatnią opcją są studia dwupokojowe pięcioosobowe o powierzchni 35m2, z łazienką o powierzchni 4m2 i możliwością dwóch dostawek. Pokój ten jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, posiada łazienkę bez barier oraz podjazd z parkingu.

Wszystkie pokoje w Willi Dębki są wyposażone w telewizory, lodówki oraz duże hotelowe łóżka. Łóżka mają wymiary: małżeńskie 160x200cm, pojedyncze 90x200cm, a dostawka 70x170cm. Całe wyposażenie pokoi jest nowe. Charakterystyczną cechą Willi Dębki są wejścia do pokoi, które znajdują się bezpośrednio z zewnątrz.

Aby dokonać rezerwacji w Willi Dębki, należy wcześniej telefonicznie ustalić termin i dokonać wpłaty zadatku w wysokości 40% ceny pobytu na odpowiednie konto. W tytule przelewu należy podać informacje dotyczące terminu pobytu oraz numeru pokoju. Pozostała część płatności za pobyt dokonywana jest przy odbiorze kluczy.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Leśna Dębki

location_on Adres:

ul.Sasankowa, 84-110 Dębki

woj. Pomorskie, Polska

phone 513098420

phone 513098420

insert_linkwww.debki.pl

Ilość miejsc: 12