Home » Wille » Willa Krystyna od: 45zł do: 90zł

Willa Krystyna Willa Krystyna

Jeżeli szukają Państwo miejsca, aby spokojnie wypocząć, serdecznie zapraszamy do naszej willi, położonej w malowniczej miejscowości – Szklarska Poręba. Nasz obiekt ma wiele atutów, ale niezaprzeczalnym z nich jest jego atrakcyjne położenie, które zapewnia szybki i bezpieczny dostęp do strategicznych miejsc w Szklarskiej Porębie. Od naszej willi do centrum miasta jest tylko 300 metrów, do dworca kolejowego również 300 metrów, a do najbliższego wyciągu zaledwie 50 metrów.

W 2008 roku uruchomiliśmy nową część willi, która cechuje się wysokim standardem. Oferujemy komfortowe pokoje z łazienkami, telewizją satelitarną, bezprzewodowym internetem oraz większość z pokoi posiada balkony, na których dbamy o nastrojową atmosferę. Dodatkowo, dla wygody naszych gości, posiadamy monitorowany parking na 20 samochodów.

Nasza willa KRYSTYNA to idealne miejsce na spędzenie urlopu, zorganizowanie spotkań biznesowych, integracyjnych, szkoleń, konferencji oraz imprez okolicznościowych lub rodzinnych. Zapraszamy zarówno na pobyty indywidualne, jak i grupowe, zarówno wczasowe, jak i weekendowe.

Dla grup zorganizowanych oferujemy atrakcyjne zniżki oraz zapewniamy profesjonalną obsługę przewodnicką. Ponadto, organizujemy również wycieczki do takich miejsc jak Praga, Skalne Miasto, Drezno oraz po okolicy.

Serdecznie zapraszamy do naszej willi, gdzie gwarantujemy miły i relaksujący pobyt.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Krystyna

location_on Adres:

ul. Demokratów 4, 58-580 Szklarska Poręba

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757172808

phone 600790850

insert_linkwww.willakrystyna.pl

Ilość miejsc: 65