Home » Wille » Willa Justynka od: 30zł do: 65zł

Willa Justynka Willa Justynka

Nasz dom położony jest nad rzeką w okolicach gór i lasów w Bystrzycy Górnej. Jest otwarty przez cały rok z oddzielnym wejściem dla turystów na których, czekają gustownie urządzone pokoje z łazienkami tv/sat i ogólnodostępny aneks kuchenny. Posiadamy salę/stołówkę z tv/sat/dvd oraz dodatkową salę konferencyjną. Dla gości ceniących komfort i wygodę oferujemy dwu pokojowy apartament. Koło naszaego domu znajduje się ogród, grill kominek (zadaszony), parking, teren do zabawy dla dzieci. Nasi goście mają również do dyspozycji rowery górskie. Organizujemy ferie i wakacje dla dzieci i młodzieży. Oferujemy domowe posiłki: śniadania/kolacje, obiady, obiadokolacje.
DARMOWE WIFI.
Bystrzyca Górna – Dobrze rozwinięta wieś łańcuchowa w dolinie Bystrzycy, około 4 kilometry poniżej zaporowego Jeziora Bystrzyckiego u jej przełomu przez krawędź Sudetów między Górami Wałbrzyskimi i Górami Sowimi. Malownicza miejscowość położona 60 km od Wrocławia a 30 od granicy z Czechami.
W Bystrzycy Górnej są doskonałe tereny do uprawiania turystyki górskiej i rowerowej oraz jest to dobre miejsce wypadowe w Góry Sowie, Lochy Walimskie do zamku Książ, Grodno i nad Jezioro Bystrzyckie.
Lokalizacja Bystrzycy G. sprawia, że, jest świetną bazą wypadową w pozostałą cześc Sudetów i ich atrakcji. Można też pozostając troszkę dłużej i korzystać z uroków okolicznego lasu otaczającego Bystrzyce ze wszystkich stron. My zaś z naszej strony dołożymy wszelkich starań abyście spedzili miło czas w naszym domu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Justynka

location_on Adres:

Bystrzyca Górna 42a, 58-114 Lubachów

woj. , Polska

phone tel. +48 (74) 850 99 59, +48 512 216 772

phone tel. +48 (74) 850 99 59, +48 512 216 772

insert_linkwww.agrojustynka.pl

Ilość miejsc: 45