Home » Wille » Willa Justynka od: 30zł do: 65zł

Willa Justynka Willa Justynka

Nasz dom położony jest nad rzeką w okolicach gór i lasów w Bystrzycy Górnej. Jest otwarty przez cały rok z oddzielnym wejściem dla turystów na których, czekają gustownie urządzone pokoje z łazienkami tv/sat i ogólnodostępny aneks kuchenny. Posiadamy salę/stołówkę z tv/sat/dvd oraz dodatkową salę konferencyjną.

Dla gości ceniących komfort i wygodę oferujemy dwupokojowy apartament. Koło naszego domu znajduje się ogród, grill kominek (zadaszony), parking, teren do zabawy dla dzieci. Nasi goście mają również do dyspozycji rowery górskie. Organizujemy ferie i wakacje dla dzieci i młodzieży. Oferujemy domowe posiłki: śniadania/kolacje, obiady, obiadokolacje. DARMOWE WIFI.

Bystrzyca Górna to dobrze rozwinięta wieś łańcuchowa w dolinie Bystrzycy, około 4 kilometry poniżej zaporowego Jeziora Bystrzyckiego u jej przełomu przez krawędź Sudetów między Górami Wałbrzyskimi i Górami Sowimi. Malownicza miejscowość położona 60 km od Wrocławia a 30 od granicy z Czechami.

W Bystrzycy Górnej znajdują się doskonałe tereny do uprawiania turystyki górskiej i rowerowej. Jest to również dobre miejsce wypadowe w Góry Sowie, Lochy Walimskie do zamku Książ, Grodno i nad Jezioro Bystrzyckie. Lokalizacja Bystrzycy Górnej sprawia, że jest świetną bazą wypadową w pozostałą część Sudetów i ich atrakcji. Można też pozostać troszkę dłużej i korzystać z uroków okolicznego lasu otaczającego Bystrzycę ze wszystkich stron. My zaś z naszej strony dołożymy wszelkich starań, abyście spędzili miło czas w naszym domu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Justynka

location_on Adres:

Bystrzyca Górna 42a, 58-114 Lubachów

woj. , Polska

phone 748509959

phone 512216772

insert_linkwww.agrojustynka.pl

Ilość miejsc: 45