Home » Wille » Willa Józefina od: 30zł do: 45zł

Willa Józefina Willa Józefina

Oferujemy różne rodzaje zakwaterowania w naszym obiekcie. Mamy do dyspozycji pokoje 1, 2, 3, 4, 5-osobowe, które posiadają prywatne łazienki. Dodatkowo, oferujemy również apartamenty, zwane studiami rodzinymi, które składają się z kuchni, dwóch oddzielnych pokoi (jeden dla dzieci, drugi dla rodziców) oraz łazienki. Wszystkie nasze pokoje i apartamenty są wyposażone w telewizor oraz dostęp do internetu Wi-Fi.

Niektóre pokoje mają również wyjście na taras. Taras jest ogólnodostępny dla wszystkich naszych gości. Jest on słoneczny i wyposażony w leżaki oraz meble ogrodowe, idealne do relaksu i odpoczynku na świeżym powietrzu.

Nasz obiekt otacza duży ogród, w którym znajduje się urokliwy szałas-grill z kominkiem. To idealne miejsce na letnie wieczory lub deszczowe dni, gdy można tam przyjemnie spędzić czas. W pobliżu obiektu znajduje się również niedroga restauracja, gdzie wieczorami można posłuchać góralskiej muzyki. Sklep spożywczy i przystanek autobusowy są oddalone o zaledwie 40 metrów.

Dla wszystkich naszych gości zapewniamy bezpłatny parking, który jest ogrodzony i zamykany na noc, co zapewnia bezpieczeństwo samochodów.

Akceptujemy również zwierzęta w naszym obiekcie, jednakże zwracamy uwagę, aby nie zostawiać ich samych w pokojach podczas naszej nieobecności.

Serdecznie zapraszamy wszystkich indywidualnych wczasowiczów przez cały rok!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Willa Józefina

location_on Adres:

ul.Spyrkówka 7, 34-500 Zakopane

woj. Małopolskie, Polska

phone 182068464

phone 602660965

insert_linkwww.jozefina.zakopane.biz

Ilość miejsc: 19