Home » Wille » Willa Jerrego od: 95zł do: 120zł

Willa Jerrego Willa Jerrego

Willa Jerrego jest położona w centrum Szczyrku, w jednej z urokliwych uliczek u podnóża góry. Dzięki swojemu dogodnemu położeniu, jesteśmy zarówno w samym centrum, jak i z dala od zgiełku i hałasu, co zapewnia naszym gościom spokój, ciszę i poczucie bezpieczeństwa. Bliskość gór, lasów i potoków zachęca do wędrówek i relaksu. W okolicy znajduje się 70 km dobrze oznakowanych szlaków górskich, które przyciągają miłośników aktywnego wypoczynku.

Willa Jerrego to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, świeżego powietrza i relaksu w kameralnej atmosferze. Zapewniamy naszym gościom możliwość ucieczki od stresu i zadbanie o harmonię duszy i ciała. Korzystając z uroków okolicy, oferujemy różnorodne formy rekreacji przez cały rok. Latem można udać się na wycieczki piesze z kijkami nordic walking, korzystając z doskonale oznakowanych górskich szlaków, które zapewniają wspaniałe widoki i niezapomniane wrażenia. Zimą natomiast można skorzystać z zajęć ruchowych na śniegu i nauki jazdy na nartach.

W naszym pensjonacie znajduje się siedem komfortowych pokoi, które są odpowiednie dla jednej, dwóch lub trzech osób. Wszystkie pokoje posiadają luksusowe łazienki z ręcznikami, szlafrokami i suszarkami do włosów. Wyposażone są również w telewizor, radio, leżaki oraz balkon z widokiem na panoramę Beskidów. W razie potrzeby dostępne są również łóżka-dostawki dla rodzin z dziećmi.

Serdecznie zapraszamy do Willi Jerrego, gdzie można odpocząć, cieszyć się świeżym powietrzem i relaksować w przyjemnej atmosferze.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Jerrego

location_on Adres:

ul. Turystyczna 16a, 43-370 Szczyrk

woj. Śląskie, Polska

phone 608338818

phone 608338818

insert_linkwww.spa-szczyrk.pl

Ilość miejsc: 16