Home » Wille » Willa Halina od: 30zł do: 60zł

Willa Halina Willa Halina

Dom położony jest w malowniczym miejscu Krościenka, otoczonym przez Pieniński Park Narodowy, z przepięknym widokiem na Pieniny. To idealne miejsce dla turystów, którzy szukają atrakcji i różnorodności. Najbardziej interesującą częścią Pienin jest ich środkowa część, gdzie znajduje się wiele tarasów widokowych na przełom Dunajca. Skały w tym regionie osiągają wysokość od 300 do 500 metrów, a dno przełomu zwęża się w niektórych miejscach do zaledwie kilkunastu metrów, całkowicie wypełnione przez wody rzeki.

Oferujemy naszym gościom komfortowe pokoje dwuosobowe i trzyosobowe, wyposażone w łazienki oraz telewizory. Do dyspozycji gości jest również kuchnia, w której mogą przygotowywać posiłki. Każdy pokój posiada balkon, z którego można podziwiać piękne widoki na okolicę. Pokoje są urządzone w ciepłych pastelowych barwach, tworząc przytulną atmosferę.

Na terenie naszego domu znajduje się altana, gdzie można odpocząć i zjeść posiłek na świeżym powietrzu. Dla miłośników grillowania mamy również grill. Dodatkowo, dla dzieci przygotowaliśmy trampolinę do skakania, która zapewni im mnóstwo radości. Przed domem znajduje się zamknięty parking, co daje naszym gościom wygodę i bezpieczeństwo. W pobliżu naszego domu znajduje się Centrum Oazowe Ruchu Światło Życie, które oferuje różnorodne atrakcje i zajęcia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich gości do naszego domu, gdzie mogą cieszyć się pięknymi widokami, komfortowymi pokojami i przyjazną atmosferą.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Halina

location_on Adres:

ul Ks. Blachnickiego 10, 34-450 Krościenko nad Dunajcem

woj. Małopolskie, Polska

phone 182623199

phone 506172402

insert_linkwww.kroscienko-noclegi.com

Ilość miejsc: 25