Home » Wille » Willa Greta od: 50zł do: 90zł

Willa Greta Willa Greta

Nasz dom jest położony u podnóża Gór Kaczawskich, na obrzeżach Parku Krajobrazowego „Chełmy”. Jest to wyjątkowe miejsce, które od ponad 130 lat pozostaje w rękach tej samej rodziny. Dzięki temu mamy możliwość zachowania wielu pamiątek rodzinnych i utrzymania szczególnej atmosfery domu.

Nasz dom jest pełen historii i wspomnień. Wszędzie można znaleźć przedmioty i fotografie, które przypominają nam o naszych przodkach i ich życiu. To właśnie te pamiątki sprawiają, że nasz dom ma wyjątkowy charakter i jest miejscem, do którego zawsze chętnie wracamy.

Położenie naszego domu jest również niezwykłe. Otaczają nas piękne góry i malownicze krajobrazy, które zachwycają nas każdego dnia. Możemy spacerować po okolicznych ścieżkach, podziwiać przyrodę i cieszyć się spokojem, jaki daje nam to miejsce.

Nasz dom jest również świetnym miejscem do wypoczynku. Posiadamy przytulne pokoje, w których można się zrelaksować i odpocząć. Możemy również korzystać z ogrodu, gdzie można zorganizować przyjęcia i spotkania rodzinne.

Jesteśmy dumni z naszego domu i cieszymy się, że możemy go podzielić z innymi. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poczuć niepowtarzalną atmosferę naszego domu i cieszyć się urokami tego pięknego miejsca.

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Greta

location_on Adres:

Dobków 59, 59-540 Dobków

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757134453

phone 509745591

insert_linkwww.villagreta.pl

Ilość miejsc: 27