Home » Wille » Willa Gaj od: 30zł do: 40zł

Willa Gaj Willa Gaj

Obiekt położony jest zaledwie 100 metrów od dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Szrenicę oraz 40 metrów od wyciągu orczykowego. Dzięki panującemu tu mikroklimatowi, zapewniane są korzystne warunki zarówno dla zdrowia, jak i turystyki, co sprawia, że miejsce to jest atrakcyjne przez cały rok.

Oferujemy 40 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych, z telewizorami. Dodatkowo, do dyspozycji gości jest sala kominkowa, parking oraz aneks kuchenny. Na terenie obiektu znajduje się również ogród z grillem, gdzie można miło spędzić czas. Wystawiamy faktury VAT, co jest dodatkowym udogodnieniem dla naszych gości.

Organizujemy również kuligi z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, co stanowi dodatkową atrakcję dla naszych gości. Dodatkowe udogodnienia obejmują miejsce na grill, bliskość wyciągu krzesełkowego i orczykowego, ogródek letni, telewizor, toaletę, pokoje z łazienkami, balkon oraz meble ogrodowe.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszych usług i spędzenia przyjemnego czasu w naszym obiekcie.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Gaj

location_on Adres:

ul. Broniewskiego 7, 58-580 Szklarska Poręba

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757172567

phone 504225524

Ilość miejsc: 40