Home » Wille » Willa Ewa od: 30zł do: 50zł

Willa Ewa Willa Ewa

Willa EWA Pokoje Gościnne to dwa budynki położone obok siebie w malowniczej i cichej dzielnicy Ustronia „Zawodzie”. Budynki otoczone są zielenią, a naturalny przyległy wąwóz dodaje miejscu uroku.

W pierwszym budynku oferujemy Państwu 2-osobowe pokoje o wysokim standardzie z łazienką, przedpokojem i balkonem. Na korytarzu znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem do przygotowywania śniadań i kolacji. Dodatkowo, w przyziemiu oferujemy dwa połączone ze sobą pokoje z kominkiem, łazienką, kuchenką i niezależnym wejściem. Dla wygody naszych gości dostępny jest parking, a w ogrodzie znajduje się altana z kominkiem do grillowania.

W drugim budynku na parterze oferujemy pokoje z łazienkami, a na piętrze pokoje z łazienkami na korytarzu (dwie łazienki plus toaleta). Na korytarzu znajduje się również lodówka i mała kuchenka. Dla zapewnienia wygodnego dostępu do internetu, udostępniamy sieć Wi-Fi.

Przepiękna lokalizacja Willi EWA jest wymarzonym miejscem dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy, spokoju i kameralnych warunkach. Wysoka jakość oferowanych usług, tradycyjna beskidzka gościnność oraz ciepła i przytulna atmosfera czynią z Willi EWA miejsce o swoistym uroku. Do centrum miasta jest zaledwie 600 metrów, co umożliwia Państwu skorzystanie z wszelkich atrakcji przepięknego Uzdrowiska jakim jest Ustroń.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Willa Ewa

location_on Adres:

ul. Szpitalna 70, 43-450 Ustroń

woj. Śląskie, Polska

phone 338543675

phone 338543675

insert_linkwww.pokojeewa.net.pl

Ilość miejsc: 22