Home » Wille » Willa Eskulap od: 50zł do: 50zł

Willa Eskulap Willa Eskulap

Willa „Eskulap” znajduje się w malowniczej okolicy u podnóża Tatr, w samym centrum Zakopanego. Dzieli nas zaledwie 10-minutowy spacer od głównej ulicy Krupówki, a do szlaków górskich Tatrzańskiego Parku można dotrzeć w zaledwie 15 minut. To idealne miejsce, gdzie można znaleźć spokój, wypocząć i zrelaksować się.

W okolicy Willi znajduje się wiele atrakcji, takich jak Park Miejski, wyciąg narciarski, apteka, sklepy spożywcze oraz kino. W pobliżu znajdują się także dwie karczmy regionalne, Czarny Potok i Czarci Jar, gdzie można spróbować tradycyjnych potraw.

Willa „Eskulap” położona jest przy ulicy Małe Żywczańskie, która biegnie wzdłuż potoku Młyniska i Białego. Nazwa tej ulicy pochodzi z XVII wieku, kiedy to król Zygmunt III Waza nadał prawo użytkowania polanie o nazwie Żywczańskie Jędrzejowi Jarząbkowi z Bańskiej. Ulica ta łączy ulicę Kasprusie z ulicą Andrzeja Struga.

Oferujemy Państwu pokoje 2 i 3 osobowe, każdy z łazienką, telewizorem LCD, bezprzewodowym dostępem do internetu oraz lodówką. Istnieje również możliwość wynajęcia rowerów. Na terenie Willi znajduje się parking oraz altanka, które są do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy do Willi „Eskulap”!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Eskulap

location_on Adres:

ul. Małe Żywczańskie 5c, 34-500 Zakopane

woj. Małopolskie, Polska

phone 182015278

phone 668784423

insert_linkwww.willaeskulap.pl

Ilość miejsc: 14