Home » Pensjonaty » Willa Bolero od: 35zł do: 50zł

Willa Bolero Willa Bolero

DŁUGI WEEKEND NISKA CENA TYLKO 35 zł os/doba

DZIECI DO LAT 3 GRATIS

Zapraszamy Państwa na wypoczynek do Pensjonatu BOLERO położonego w odległości około 300m od kąpieliska morskiego i około 300m od centrum (położenie przedstawia mapa – kliknij) w willowej części Jastrzębiej Góry, z dala od ruchliwej ulicy.

Komfort wypoczynku zapewnia doskonała lokalizacja oraz brak w sąsiedztwie obiektów kolonijnych, barów nocnych oraz dyskotek.

Kameralny obiekt dysponuje 25 miejscami noclegowymi, w komfortowych pokojach 1, 2, 3, 4 – osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę, balkon lub możliwość korzystania z dużego tarasu.

W naszej ofercie znajdują się wczasy rodzinne, pobyty weekendowe, tygodniowe, świąteczne. ZAPRASZAMY ZIELONE SZKOŁY

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK… CZEKAJĄ NA PAŃSTWA CIEPŁE I PRZYTULNE POKOJE.

Pensjonat BOLERO serdecznie zaprasza Państwa na wypoczynek w Jastrzębiej Górze. Nasz obiekt znajduje się w willowej części miasta, z dala od ruchliwej ulicy, co gwarantuje spokój i ciszę podczas pobytu. Położenie pensjonatu jest idealne – odległość od kąpieliska morskiego oraz centrum wynosi około 300 metrów.

Zapewniamy komfortowy wypoczynek dzięki doskonałej lokalizacji oraz braku obiektów kolonijnych, barów nocnych i dyskotek w sąsiedztwie. Nasz kameralny obiekt oferuje 25 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, balkon lub możliwość korzystania z dużego tarasu.

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje pobytów – wczasy rodzinne, pobyty weekendowe, tygodniowe i świąteczne. Serdecznie zapraszamy także zielone szkoły. Pensjonat BOLERO czeka na Państwa przez cały rok, oferując ciepłe i przytulne pokoje.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Bolero

location_on Adres:

ul. Zygmunta III 9, 84-104 Jastrzębia Góra

woj. Pomorskie, Polska

phone 586749080

phone 605733552

insert_linkwww.jastrzebiagorabolero.pl

Ilość miejsc: 25