Home » Wille » Willa Anna od: 30zł do: 60zł

Willa Anna Willa Anna

Dom położony w malowniczej okolicy Gór Izerskich, zapewniającej spokój i odizolowanie od miejskiego zgiełku. Otoczony gęstym lasem i przepływającym potokiem górskim, oferuje idealne warunki do relaksu i wypoczynku na łonie natury.

Położenie domu jest dogodne zarówno dla miłośników aktywnego wypoczynku, jak i osób poszukujących ciszy i kontaktu z przyrodą. Zaledwie 2 km dzieli nas od centrum miasta, gdzie znajdują się liczne restauracje, sklepy i inne atrakcje. W odległości 9 km znajduje się przejście graniczne Jakuszyce-Harrachov, które umożliwia łatwy dostęp do Czech.

Dla miłośników sportów zimowych, w odległości 6 km znajduje się wyciąg krzesełkowy na Szrenicę, a tylko 300 m od domu można skorzystać z orczyka narciarskiego. Jeśli natomiast preferujesz jazdę konną, w odległości 300 m znajduje się osada jeździecka Bata, gdzie można uczyć się jazdy konnej.

Warto również odwiedzić pobliską Jelenią Górę, oddaloną o 20 km, gdzie znajdują się liczne zabytki i atrakcje turystyczne. Dojazd jest również wygodny, ponieważ dom znajduje się około 1 km od dworca PKP i 3 km od dworca PKS.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Willa Anna

location_on Adres:

ul. Wolności 15, 58-580 Szklarska Poręba

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757172244

phone 508199665

insert_linkwww.willaanna.pl

Ilość miejsc: 15