Home » Agroturystyka » Western Relax od: 40zł do: 50zł

Western Relax Western Relax

W urokliwej wsi Karolewo, na skraju Puszczy Noteckiej, znajduje się gospodarstwo agroturystyczne Western Relax. Położone zaledwie 15 km od Wronek i otoczone trzema jeziorami, jest to idealne miejsce dla osób pragnących wypoczynku i relaksu. To prawdziwy raj dla grzybiarzy, wędkarzy, turystów i wszystkich tych, którzy szukają spokoju.

Na terenie gospodarstwa agroturystycznego Western Relax do dyspozycji gości jest 5 pokoi, w tym 2 pokoje dla 5 osób. Wszystkie pokoje są komfortowo wyposażone. Goście mają również dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, 3 łazienek z prysznicami oraz ogromnego salonu z kominkiem, który umili wieczory. Całkowita liczba miejsc wynosi 25.

Oprócz tego, Western Relax oferuje wiele atrakcji, takich jak prywatny staw, w którym można łowić ryby, konie do indywidualnych przejażdżek oraz bryczką. Jest również możliwość organizacji ogniska i grilla. Dla osób pragnących popływać, w pobliżu znajdują się jeziora, a dla zapalonych grzybiarzy – lasy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i spokój. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt telefoniczny.

Ceny za nocleg w Western Relax to 50 zł za jedną dobę, 45 zł za dwie doby i 40 zł za powyżej dwóch dob. Należy jednak pamiętać, że cennik nie obejmuje Świąt oraz Nowego Roku. Aby potwierdzić rezerwację, wymagana jest wpłata 30% wartości noclegów.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Western Relax

location_on Adres:

Karolewo 1, 64-510 Wronki

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 672548161

phone 602217444

insert_linkwww.western-relax.pl

Ilość miejsc: 25