Home » Pensjonaty » WEST Dom Wypoczynkowy od: 40zł do: 70zł

WEST Dom Wypoczynkowy WEST Dom Wypoczynkowy

Dom Wypoczynkowy WEST znajduje się w zachodniej części uzdrowiska KOŁOBRZEG. Dzieli nas od szerokiej piaszczystej plaży jedynie park nadmorski, który znajduje się około 250 metrów od naszego obiektu.

Oferujemy różne rodzaje pokoi, takie jak dwuosobowe, trzyosobowe oraz czteroosobowe, z prywatnymi łazienkami. Niektóre pokoje posiadają również aneksy kuchenne. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor, radio, czajnik bezprzewodowy, naczynia stołowe oraz lodówki.

Nasi goście mają również dostęp do tarasu o powierzchni 30 metrów kwadratowych, gdzie mogą odpocząć i zrelaksować się. Na terenie posesji znajduje się również miejsce do grillowania oraz parking. W pobliżu domu wypoczynkowego znajdują się stołówki, w których serwowane są wspaniałe domowe obiady.

Nasza lokalizacja pozwala cieszyć się plażą, czystą wodą i lasem, a przede wszystkim zapewnia spokój i ciszę, co sprzyja doskonałemu wypoczynkowi.

Serdecznie zapraszamy zarówno indywidualnych gości, jak i grupy zorganizowane na całoroczny wypoczynek. Oferujemy również wystawianie faktur VAT.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
WEST Dom Wypoczynkowy

location_on Adres:

ul. Wczasowa 16, 78-100 Kołobrzeg

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 602881006

phone 943516350

insert_linkwest.kolobrzeg.pl

Ilość miejsc: 30