Home » Wellness i SPA » Wellness & Spa Yasmin od: 80zł do: 175zł

Wellness & Spa Yasmin Wellness & Spa Yasmin

Wellnes & SPA Yasmin to kameralny obiekt posiadający wieloletnią tradycję pensjonatową. Dzisiaj, wyremontowany i zmodyfikowany o SPA i profesjonalną odnowę biologiczną zaprasza do wypoczynku, regeneracji i relaksu.

Obiekt usytuowany jest blisko centrum miasta oraz w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Dysponujemy 35 miejscami noclegowymi w 17 pokojach z łazienkami i sat-tv. Do dyspozycji naszych gości oddajemy sauny, jacuzzi, grotę solną. Wykonujemy różnego rodzaju masaże oraz zabiegi na ciało i twarz. Prowadzimy aktywny wypoczynek w formie aqua-areobiku oraz nordic-walking pięknymi, górskimi szlakami.

Współpracujemy z lekarzami oraz dietetykami. Znajdź chwilę dla siebie. U nas wypoczniesz i skontrolujesz stan swojego zdrowia. Zrobisz badania, wyniki, spotkasz się z fachowcami, zrobisz test na nietolerancję pokarmową, która poprawi stan Twojego samopoczucia i zdrowia.

Jako nowo powstałe CENTRUM NATURALNEGO KOLAGENU oferujemy wiele zabiegów opartych właśnie na naturalnym kolagenie. Prowadzimy szkolenia z tego zakresu, które mogą być również sposobem na dochodowy biznes.

Wykonujemy testy na nietolerancję pokarmową wraz z indywidualną konsultacją z dietetykiem oraz ułożeniem 7 lub 14 dniowej diety.

Serdecznie Zapraszamy! Nasz obiekt, Wellnes & SPA Yasmin, to kameralne miejsce o długiej tradycji pensjonatowej. Po przeprowadzonym remoncie i modernizacji, teraz zapraszamy Państwa na wypoczynek, regenerację i relaks w naszym nowoczesnym SPA.

Położony jesteśmy w dogodnej lokalizacji, blisko centrum miasta oraz w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Posiadamy 17 pokoi z łazienkami i telewizją satelitarną, oferując łącznie 35 miejsc noclegowych. Nasi goście mają dostęp do saun, jacuzzi oraz groty solnej. Oferujemy różnorodne masaże oraz zabiegi na ciało i twarz. Organizujemy również aktywny wypoczynek w formie aqua-aerobiku oraz nordic walking po malowniczych górskich szlakach.

Współpracujemy z lekarzami oraz dietetykami, aby zapewnić Państwu kompleksową opiekę nad zdrowiem. U nas możecie Państwo skontrolować stan swojego zdrowia, wykonać badania oraz skonsultować się z specjalistami. Oferujemy również testy na nietolerancję pokarmową, które mogą znacząco poprawić Państwa samopoczucie i zdrowie.

Jako nowo powstałe CENTRUM NATURALNEGO KOLAGENU, oferujemy wiele zabiegów opartych na naturalnym kolagenie. Prowadzimy również szkolenia z tego zakresu, które mogą być świetnym sposobem na rozpoczęcie dochodowego biznesu.

Dodatkowo, wykonujemy testy na nietolerancję pokarmową wraz z indywidualną konsultacją z dietetykiem oraz opracowaniem 7 lub 14-dniowej diety.

Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Wellness & Spa Yasmin

location_on Adres:

ul. Jaśminowa 8, 57-320 Polanica-Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 502449447

phone 502451645

insert_linkwww.yasmin-polanica.pl

Ilość miejsc: 35