Home » Agroturystyka » Wataszka Dom Gościnny od: 35zł do: 35zł

Wataszka Dom Gościnny Wataszka Dom Gościnny

Dom Gościnny Wataszka położony jest w malowniczej wsi Wójtowice, na wysokości ponad 700 m n.p.m., w Górach Bystrzyckich. Ten urokliwy dom prezentuje oryginalną architekturę regionalną, odrestaurowaną w klasycznym stylu sudeckim. Oferujemy cztery nowe, piękne pokoje z łazienkami, które urzekają drewnianymi, gustownymi wnętrzami, tworzącymi atmosferę ciepła i swobody. Pokoje są przestronne, pozwalając na wygodny i komfortowy wypoczynek. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z umywalką, prysznicem i WC. Z okien można podziwiać piękną przyrodę, a tuż za progiem można poczuć ją jeszcze bliżej. Zapewniamy wybór pokoju, który najlepiej odpowiada potrzebom naszych gości.

W naszej ofercie znajdują się różne pokoje, takie jak Pokój Bajenda, który jest dużym apartamentem urządzonym w stylu oryginalnych sudeckich pokoi gościnnych. Jest to pokój o górskim charakterze, z pełnym drewnianym wnętrzem. Okno wychodzi na południe, co sprawia, że w słoneczne dni wnętrze jest wypełnione światłem. Pokój ten jest przeznaczony dla czterech osób, ale w razie potrzeby można swobodnie dostawić dodatkowe łóżka, zachowując przy tym dużo wolnej przestrzeni.

Kolejnym pokojem jest Pokój Miły, który jest przestronnym wnętrzem ozdobionym naturalnym drewnem na ścianach, sufitach i podłogach. Pokój ten posiada również drewnianą łazienkę, która przypomina alpejski styl. Z okna można podziwiać górę Jagodna i cieszyć się południowymi promieniami słońca. Jest to pokój przeznaczony dla 2 do 6 osób.

Pokój Gnieźnik to kolejna propozycja, znajdująca się po zachodniej stronie budynku. Jest to pokój dla 2 osób, ale w razie potrzeby można dostawić dodatkowe łóżeczko.

Apartament Zachodnik to luksusowy pokój o powierzchni ponad 60m2, z osobnym tarasem widokowym położonym po wschodniej stronie budynku. Apartament ten posiada również aneks kuchenny i jadalny. Jest to nowoczesny, wygodny i komfortowy apartament z pięknym drewnianym wnętrzem.

Dodatkowo, do dyspozycji naszych gości mamy trzy pokoje dzienne i kuchnię. Pokój kominkowy jest wygodnym miejscem do dziennego wypoczynku, dziecięcych zabaw, rozmów przy ognisku z kominka, słuchania muzyki i nawet tańczenia wieczorami. Pokój warsztatowy jest przeznaczony do różnych warsztatów artystycznych, takich jak plastyczne, malarskie, plecionkarskie, rękodzielnicze i ludowe. W pracowni znajdują się również ciekawe książki, zabawki i inspirujące przedmioty. Na zakończenie warsztatów organizujemy wystawę z wernisażem wykonanych prac, które można oglądać na co dzień. Pokój jadalny to miejsce, w którym codziennie można cieszyć się świąteczną atmosferą. Zapraszamy do dużego stołu zastawionego oryginalną porcelaną. Goście zamawiający posiłki mogą oczekiwać pysznej domowej kuchni, gdzie dania podawane są w miskach, umożliwiających swobodne dawkowanie.

Dla naszych gości mamy również oddzielną kuchnię, w której mogą samodzielnie przygotowywać posiłki. Istnieje również możliwość korzystania z pełnego wyżywienia, oferującego pyszne domowe dania w obfitych porcjach.

Serdecznie zapraszamy do Domu Gościnnego Wataszka, gdzie czeka na Państwa komfortowy wypoczynek w pięknym otoczeniu Gór Bystrzyckich.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Wataszka Dom Gościnny

location_on Adres:

ul. Górna 20, 57-500 Wójtowice

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 609188145

phone 609188145

insert_linkwww.wataszka.com

Ilość miejsc: 19