Home » Domki letniskowe » Wanda od: 30zł do: 70zł

Wanda Wanda

Atutem naszego Ośrodka jest malownicze usytuowanie w części zdrojowej miasta z dala od zgiełku i szlaków komunikacyjnych. „Wanda” to stylowy, 2 piętrowy budynek, położony w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Obiekt po kapitalnym remoncie, połączony na poziomie I piętra z obiektem Rybniczanka, gdzie znajduje się recepcja i stołówka.

39 miejsc w pokojach 1-, 2-, 3- osobowych (w tym 6 miejsc w pokojach 3-osobowych typu moduł, tj. pokój 1-osobowy + 2-osobowy ze wspólnym przedpokojem i łazienką). Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, TV. Recepcja oraz stołówka znajdują się w budynku „Rybniczanka”, który jest połączony z „Wandą’ na wysokości I piętra. Obok budynku parking, boisko do siatkówki, teren pod ognisko.

Oferujemy: 14 dniowe turnusy rehabilitacyjne (również z dofinansowaniami ze środków PFRON), 21 dniowe pobyty rehabilitacyjne, 1-miesięczne wczasowe i rehabilitacyjne, pobyty wczasowe i weekendowe, ferie, zimowiska, zielone szkoły, oferty specjalne, noclegi i wyżywienie w atrakcyjnych cenach.

Prowadzimy rehabilitację następujących schorzeń: narządu ruchu, układu oddechowego, reumatycznych, neurologicznych, osteoporozy, geriatrycznych.

Rezerwacje pod nr tel. 74 8146 272 lub mailowo na adres: ladek@fwp.pl

Zapraszamy Serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Wanda

location_on Adres:

Plac Partyzantów 4, 57-540 Lądek-Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone tel. +48 74 814 62 72

phone tel. +48 74 814 62 72

insert_linkwww.fwp.pl

Ilość miejsc: 39