Home » Wellness i SPA » Vital & SPA Laola od: 120zł do: 345zł

Vital & SPA Laola Vital & SPA Laola

Serdecznie zapraszamy do Laola-SPA w Pobierowie, które znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej. Nasz kompleks SPA jest nowoczesny i oferuje różnorodne zabiegi, wykonywane przez doświadczony personel. Na naszej stronie znajdą Państwo szczegółowy opis wszystkich dostępnych zabiegów.

Nasz obiekt składa się z dwóch budynków, które znajdują się na ogrodzonym, zalesionym terenie. Posiadamy również plac zabaw dla dzieci, boiska sportowe do gier zespołowych, stylową kawiarenkę oraz miejsce do parkowania samochodów. Dodatkowo, nasza lokalizacja zapewnia spokój, ponieważ jesteśmy oddaleni o około 5 minut spacerem od centrum Pobierowa.

Chcielibyśmy również podkreślić, że nasza inwestycja oraz zakup wyposażenia zostały współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom jeszcze lepsze usługi. Naszym celem jest wzrost konkurencyjności spółki GLOBAL poprzez wprowadzenie nowych usług, co jest realizowane w ramach projektu pn. Utworzenie centrum odnowy biologicznej i modernizacja ośrodka wypoczynkowego.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego Laola-SPA i skorzystania z naszych profesjonalnych zabiegów. Gwarantujemy relaks, odprężenie i pełne zadowolenie.

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
close
Vital & SPA Laola

location_on Adres:

ul. Grunwaldzka 10, 72-346 Pobierowo

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 913864175

phone 913864175

insert_linkwww.laola.pl

Ilość miejsc: 200