Home » Wille » Villa Masuria od: 400zł do: 800zł

Villa Masuria Villa Masuria

Villa Masuria to dwa domy na wynajem: „Masuria 1” (dla 10-12 osób) i „Masuria 2” (dla 12 osób). Położone są w Szeligach k/Ełku nad pięknym jeziorem Selment Wielki (1262 ha) na działce o powierzchni 2000m2. Domy są połączone ze sobą dłuższym bokiem budynku, dzięki czemu otwierając podwójne drzwi, można je w razie potrzeby ze sobą połączyć.

Na terenie obiektu znajduje się wszystko, co potrzebne do wypoczynku bez względu na pogodę. Mamy do dyspozycji dwa domy o podobnym standardzie. W obu domach jest telewizja satelitarna z szeroką ofertą programów dla dorosłych i dla dzieci. Dla wygody gości uruchomiliśmy bezprzewodowy internet. Wszystkie pokoje są wyposażone w nowoczesne łazienki, a także posiadamy wygodne drewniane tarasy.

Na zewnątrz obiektu znajduje się chata grillowa, boisko do siatkówki, krąg ogniskowy, plac zabaw dla dzieci i parkingi przy obu domach. Villa Masuria to idealne miejsce na rodzinne wakacje czy weekendowe wyjazdy z przyjaciółmi. Piękne otoczenie jeziora Selment Wielki oraz liczne atrakcje na terenie obiektu zapewnią niezapomniane chwile relaksu i zabawy. Zapraszamy do Villa Masuria na niezapomniany pobyt w pięknej okolicy Mazur!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Villa Masuria

location_on Adres:

Szeligi 1, 19-300 Ełk

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone tel. +48 509 866 433

phone tel. +48 509 866 433

insert_linkwww.villamasuria.pl

Ilość miejsc: 20