Home » Wille » Villa Lawenda od: 40zł do: 60zł

Villa Lawenda Villa Lawenda

Zapraszamy do nowiutkich, komfortowych pokoi oraz apartamentów w Villi Lawenda położonej we Władysławowie. Do dyspozycji gości mamy pokoje – 2, 3os. oraz apartamenty, gdzie może przenocować nawet 5 osób. Dzięki takiej różnorodności każda rodzina może optymalnie dopasować formę noclegu. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę. Wystrój jest utrzymany w ciepłych tonacjach. Większość pokoi posiada balkon. Apartamenty składają się z dwóch pokoi, które zapewnią komfort nawet dużej rodzinie. Mamy również do dyspozycji duży pokój rodzinny.

Nasi goście mogą skorzystać z ogólnodostępnej kuchni, przy której znajduje się słoneczna jadalnia. Dla dzieci przygotowaliśmy pokój zabaw. Dodatkowo jest również dostępne pomieszczenie rekreacyjne ze stołem do ping-ponga i piłkarzykami dla wszystkich. To wszystko sprawi, że nasi milusińscy nie będą się nudzić nawet w niepogodę. Na terenie naszej posesji jest ogrodzony, monitorowany parking. Ogród jest bardzo przestronny porównując do innych obiektów w centrum Władysławowa (1500m2). Znajdzie się miejsce do wspólnego grilla, poskakania na trampolinie, czy pobujania się na huśtawce. Wszystkie te aspekty powodują, że nocleg i pobyt w Villi Lawenda będzie bardzo komfortowy.

Villa Lawenda znajduje się we wschodniej części Władysławowa. Dzięki takiemu położeniu jest bardzo dobrze skomunikowana z Półwyspem Helskim. Wyprawa rowerami do najbliżeszego kempingu na półwyspie, gdzie można aktywnie spędzić czas na desce zajmie tylko kilkanaście minut. W niedalekiej odległości znajduje się ścieżka rowerowa łącząca Władysławowo z Helem i Puckiem oraz Krokową.

W odległości 200m znajduje się miejski plac zabaw oraz boisko. Do najbliższego sklepu i baru jedynie 2 minutki spacerkiem.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Villa Lawenda

location_on Adres:

ul. Fenikowskiego 7, 84-120 Władysławowo

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 605 166 158, +48 (58) 673 75 75

phone tel. +48 605 166 158, +48 (58) 673 75 75

insert_linkwww.pokoje-wladyslawowo.pl

Ilość miejsc: 16