Home » Hotele » Victor Berg Resort od: 110zł do: 280zł

Victor Berg Resort Victor Berg Resort

Oferujemy szeroki zakres usług i udogodnień dla naszych gości. Posiadamy 24 przestronne pokoje dwuosobowe, z balkonami lub tarasami, które zapewniają komfortowy i relaksujący pobyt. Wnętrza naszych pokoi są jasne i słoneczne, wykonane z antyalergicznych materiałów, a ich unikatowy wystrój wnętrz nadaje im wyjątkowy charakter.

Nasze śniadania serwowane są w formie szwedzkiego stołu, a w sezonie letnim można je również zjeść na tarasie, ciesząc się pięknymi widokami. Goście mają również bezpłatny dostęp do Wi-Fi w recepcji, co pozwala na łatwe korzystanie z internetu.

Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy pokoje przyjazne najmłodszym, wyposażone w specjalne udogodnienia. Ponadto, dla dzieci mamy pokój zabaw z grami, zabawkami i zestawami do malowania, gdzie mogą się bawić i spędzać czas w przyjemny sposób.

W naszym hotelu znajduje się również restauracja, w której goście mogą skosztować różnorodnych dań. Dodatkowo, mamy Cafe Bar, gdzie można wybrać spośród szerokiej gamy alkoholi, herbat ze wszystkich zakątków świata oraz oryginalnej włoskiej kawy.

W sezonie letnim otwieramy taras widokowy, skąd można podziwiać malowniczą panoramę Czarnej Góry. Na terenie naszego obiektu jest również miejsce na ognisko i grill, a w ogrodzie znajdują się leżaki, stoliki i krzesełka, gdzie można odpocząć i cieszyć się piękną okolicą.

Jeśli organizujesz konferencję lub spotkanie biznesowe, mamy do dyspozycji przestronną salę konferencyjną, wyposażoną we wszystkie potrzebne urządzenia audiowizualne.

Naszym celem jest spełnienie wszystkich wymagań naszych klientów i zapewnienie im niezapomnianego pobytu. Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Victor Berg Resort

location_on Adres:

Stronie Slaskie Wieś 33i, 57-550 Stronie Śląskie

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 504433833

phone 504433733

insert_linkwww.victorberg.pl

Ilość miejsc: 52