Home » Hostele » Very Berry Hostel od: 55zł do: 130zł

Very Berry Hostel Very Berry Hostel

Szukasz komfortowego noclegu w centrum miasta w rozsądnej cenie? Zapraszamy do nowootwartego hostelu Very Berry w Poznaniu, łączącego w swojej ofercie komfort, rozsądną cenę i klimatyczną atmosferę.

Hostel usytuowany jest w samym centrum Starego Miasta w Poznaniu. Tuż za rogiem, w odległości 100m znajduje się Stary Rynek, z okien widok rozpościera się na Plac Wolności – epicentrum poznańskich rozrywek. Kilka przecznic dzieli nas od dworca PKP i PKS. Pod oknem znajduje się węzeł komunikacyjny i podziemny całodobowy parking na 500 samochodów. W okolicy niezliczona ilość pubów, kawiarenek, klubów muzycznych, restauracji i sklepów.

Recepcja hostelu jest otwarta 24 godziny na dobę, a nie ma „godziny policyjnej”. Śniadanie jest wliczone w cenę noclegu, a goście mogą liczyć na rozrywkę i bezpieczeństwo. Do dyspozycji gości jest 57 miejsc noclegowych w 19 pokojach, zarówno prywatnych, jak i wieloosobowych dormitoriach. Jest także 10 komfortowo wyposażonych łazienek, w pełni wyposażona kuchnia oraz pokój wspólny z telewizorem, DVD, PS2 i innymi udogodnieniami. Recepcja jest czynna przez całą dobę, a w budynku znajduje się winda. Cena noclegu obejmuje śniadanie, ręcznik, kawę i herbatę, WiFi oraz pościel.

Ponadto, w hostelu Very Berry oferujemy wielojęzyczną, miłą i profesjonalną obsługę. Śniadanie jest wliczone w cenę noclegu, a także ręcznik i pościel. Goście mają darmowy dostęp do komputera i internetu, a w każdym pokoju jest dostępne Wi-Fi. W hostelu znajduje się także wspólny salon z telewizorem, DVD, komputerem, wyborem filmów i książek. Goście mają również dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, gdzie mogą skorzystać z darmowej kawy i herbaty. Hostel oferuje również bezpłatną przechowalnię bagażu, zamykane na klucz szafki dla każdego gościa oraz możliwość skorzystania z różnych udogodnień, takich jak fax, drukarka, nagrywarka, pralka, żelazko, deska do prasowania i suszarka. Goście mają również dostęp do bieżących informacji turystycznych, map i przewodników. Oferujemy zniżki dla posiadaczy kart Euro26 i stałych klientów, a także możliwość płatności kartą. W budynku znajduje się także winda.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Very Berry Hostel

location_on Adres:

al. Marcinkowskiego 11, 61-827 Poznań

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 618551763

phone 618551763

insert_linkveryberryhostel.pl/pl/hostel-poznan/hostel-poznan

Ilość miejsc: 55