Home » Wellness i SPA » Versant Dom SPA od: 180zł do: 320zł

Versant Dom SPA Versant Dom SPA

Niezależnie, czy jesteś przejazdem, w podróży biznesowej, odwiedzasz rodzinne strony, celebrujesz ważną okazję, planujesz przyjemny weekend we dwoje, czy też prawdziwy urlop dla siebie z odnową zdrowia i urody, my zawsze mamy jeden cel: Ciebie zauroczyć, zainspirować, sprawić aby to był dla Ciebie niezapomniany czas relaksu i… abyś wrócił do domu z prawdziwie lepszym samopoczuciem.

Dlatego też nie chcemy w tym miejscu zdradzać zbyt wiele szczegółów – pragniemy jedynie dać ci kilka powodów do przyjazdu… na wzgórze do VERSANT prawdziwego DOMU SPA – jako przedsmak tego co cię tutaj czeka podczas urlopu.

Pokoje w VERSANT Domu SPA są dla naszych Gości jak Szwajcaria dla zegarka – zapewniają właściwy klimat dla optymalnego i zdrowego snu.

VERSANT Dom SPA to kameralny hotel dla Gości ceniących spokój, komfort i dobrze wykorzystany czas. Na gości czeka 15 indywidualnie zaaranżowanych pokoi, inspirowanych osobowościami i krajobrazami Prowansji, w tym:

– 6 komfortowych pokoi jednoosobowych (Marche, Lawenda, Poezja, Kafejka, Czerwona Pracownia, Milord),

– 9 wygodnych pokoi dwuosobowych w tym 6 z rozkładaną sofą, idealną na popołudniową kawę lub komfortowe dodatkowe spanie (No5, Pastis, Pejzaże, Atelier, U Marchanda, Zioła Prowansji, Aleja Gwiazd, Pachnidło, Rok w Prowansji).

VERSANT Dom SPA może jednocześnie ugościć 31 osób. Wszystkie pokoje są wyposażone w TV, telefon wewnętrzny, łazienki z prysznicem (w pokoju U Marchanda – łazienka z wanną), suszarkę, szlafroki i kapcie, oraz bezprzewodowy bezpłatny dostęp do internetu. Komfort wypoczynku dopełnia codzienny „sen z marzeniami, czyli serwis dobrego snu” oraz szereg usług w formie well-inclusive Versant zapewniony w cenie pobytu już od jednej doby.

Domową atmosferę, niewyszukaną elegancję, a także niepowtarzalny styl i urok każdego pokoju odkryjecie także w prowansalskich meblach, zróżnicowanej kolorystyce i indywidualnym wyposażeniu dopasowanym do tematów pokoi, które zdradzają same nazwy.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Versant Dom SPA

location_on Adres:

ul. Mickiewicza 16, 58-200 Dzierżoniów

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 748117140

phone 748117140

insert_linkwww.hotelversant.pl

Ilość miejsc: 31