Home » Sanatoria » Uzdrowisko Szpital Uzdrowiskowy Jan Kazimierz od: 40zł do: 120zł

Uzdrowisko Szpital Uzdrowiskowy Jan Kazimierz Uzdrowisko Szpital Uzdrowiskowy Jan Kazimierz

Położone pośród zieleni Parku Zdrojowego Sanatorium „Jan Kazimierz” przyciąga swym magicznym klimatem. Otoczone starodrzewami w bliskim sąsiedztwie Pijalni Wód Mineralnych i Dworku Chopina, gdzie od ponad 60 lat odbywają się Międzynarodowe Festiwale Chopinowskie, zaprasza na kurację i wypoczynek.

Sanatorium jest szczególnie polecane osobom, które pragną uciec od tłumu i zgiełku miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą poświęcić swój czas na rehabilitację i odnowę sił witalnych. Sanatorium jest połączone z Zakładem Przyrodoleczniczym, który oferuje szeroki wachlarz zabiegów mających na celu usprawnienie ciała, poprawę kondycji oraz redukcję wpływu stresu na organizm zmęczony tempem życia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną wyciszenia i regeneracji w pięknym otoczeniu Parku Zdrojowego. Sanatorium „Jan Kazimierz” to miejsce, gdzie możesz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Oferujemy profesjonalną opiekę medyczną, przyjazną atmosferę oraz bogatą ofertę zabiegów, które pomogą Ci odzyskać siły i witalność. Przyjdź i przekonaj się sam!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Uzdrowisko Szpital Uzdrowiskowy Jan Kazimierz

location_on Adres:

ul.Zielona 23, 57-340 Duszniki-Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 748667902

phone 748667902

Ilość miejsc: 50