Home » Sanatoria » Uzdrowisko Sczawnica od: 45zł do: 55zł

Uzdrowisko Sczawnica Uzdrowisko Sczawnica

Uzdrowisko Szczawnica jest położone w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Znajduje się w dolinie Grajcarka, który jest prawobrzeżnym dopływem Dunajca, pomiędzy łańcuchem Pienin i Beskidem Sądeckim. To miejsce słynie z doskonałego mikroklimatu, który ma korzystny wpływ na górne drogi oddechowe. Ponadto, Szczawnica jest również znana z leczniczych wód szczawowych. Z dwunastu źródeł wypływa kwaśna woda o właściwościach zdrowotnych, a picie kuracji jest nieodłącznym elementem wizyty w Szczawnicy od ponad dwóch wieków.

Uzdrowisko specjalizuje się w leczeniu różnych schorzeń. Są to między innymi schorzenia układu oddechowego, takie jak przewlekłe stany zapalne nosa i gardła, choroby aparatu głosowego, alergiczne choroby dróg oddechowych i astma oskrzelowa. Uzdrowisko oferuje również leczenie schorzeń układu ruchu, takich jak choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa, choroby reumatyczne i reumatoidalne zapalenie stawów.

Nasza oferta obejmuje wczasy lecznicze, rehabilitacyjne oraz pobyty dla różnych grup wiekowych i indywidualnych gości. Oferujemy także zabiegi ambulatoryjne, które można przeprowadzić bez konieczności pobytu w Uzdrowisku. Aby zapoznać się z pełną ofertą, zapraszamy na naszą stronę internetową: www.uzdrowiskoszczawnica.pl

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Szczawnicy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Uzdrowisko Sczawnica

location_on Adres:

Plac Dietla 5, 34-460 Szczawnica

woj. Małopolskie, Polska

phone 182621763

phone 185400400

insert_linkwww.uzdrowiskoszczawnica.pl

Ilość miejsc: 220