Home » Pensjonaty » Usługi Turystyczne Mazur od: 120zł do: 250zł

Usługi Turystyczne Mazur Usługi Turystyczne Mazur

Obiekt Mazur to nowo wybudowany budynek, który powstał w roku 1999. Jest on usytuowany na uboczu, w zacisznym miejscu, w pobliżu rzeki Krutyni (100 m).

W obiekcie znajduje się 27 pokoi dwuosobowych oraz 4 pokoje jednoosobowe. Do dyspozycji gości jest również restauracja, oszklona oranżeria z telewizją satelitarną oraz taras na świeżym powietrzu. Na tarasie można cieszyć się ciszą i spokojem, delektując się domowymi wypiekami i filiżanką dobrej kawy. Na terenie posesji znajduje się także budynek, w którym znajduje się mieszkanie dla 6 osób. Mieszkanie składa się z trzech dwuosobowych pokoi na piętrze oraz dwóch łazienek (z prysznicem i WC). Na parterze znajduje się aneks kuchenny wyposażony w podstawowe urządzenia, naczynia i telewizję satelitarną.

Teren wokół obiektów jest ozdobiony kwiatami i krzewami. Na terenie znajduje się również zadaszona altana oraz miejsce na ognisko, co umożliwia organizowanie ognisk, grilli i spotkań przy muzyce.

Dodatkowo, dla gości, którzy lubią spędzać wakacje na łonie natury, obiekt oferuje pole namiotowe, kempingowe oraz budynek z prysznicami i toaletami. Teren jest ogrodzony i posiada bezpłatny parking dla samochodów.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Usługi Turystyczne Mazur

location_on Adres:

Krutyń 36b, 11-710 Piecki

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 896723489

phone 896723489

insert_linkwww.mazurkrutyn.com

Ilość miejsc: 58