Home » Apartamenty » Urlop na Kaszubach od: 25zł do: 35zł

Urlop na Kaszubach Urlop na Kaszubach

Wynajmowane apartamenty znajdują się w malowniczej okolicy, otoczonej pięknymi lasami, łąkami i jeziorami. Oferujemy Państwu pięć apartamentów o wysokim standardzie.

Pierwsze trzy apartamenty są jednopokojowe i posiadają aneks kuchenny oraz łazienkę z pełnym wyposażeniem sanitarnym. Każdy z nich jest przeznaczony dla 3-4 osób i posiada osobne, niekrępujące wejście, ogród oraz grill. Cena wynajmu to 80 złotych za dobę (w przypadku wynajmu do 3 dni – 100 złotych za dobę).

Kolejny apartament to dwupokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką, przeznaczone dla 4 osób. Cena wynajmu wynosi 100 złotych za dobę.

Ostatni apartament jest idealny dla większej grupy, ponieważ może pomieścić od 10 do 12 osób. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym i kominkiem, trzech dużych sypialni oraz łazienki. Cena wynajmu to 30 złotych za osobę na dobę. Na terenie posesji znajduje się także plac zabaw, który jest ogrodzony i bezpieczny dla dzieci. Dodatkowo, goście mają możliwość korzystania z jezior, lasów, jazdy konnej oraz wypożyczenia sprzętu wodnego i rowerów.

Serdecznie zapraszamy do naszych apartamentów!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Urlop na Kaszubach

location_on Adres:

Sominy 32A, 77-143 Sominy

woj. Pomorskie, Polska

phone 598216003

phone 502948666

insert_linksominy.za.pl oraz filip.spanie.pl

Ilość miejsc: 26