Home » Agroturystyka » U Różyckich od: 20zł do: 35zł

U Różyckich U Różyckich

Gospodarstwo agroturystyczne „u Różyckich” znajduje się na wsi, w otoczeniu pól i bujnych łąk, na terenie pięknego parku krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”. To idealne miejsce dla miłośników przyrody i spokoju. W okolicy znajduje się również najstarsza w Polsce stadnina koni czystej krwi arabskiej i angloarabskiej w Janowie Podlaskim, która przyciąga wielu turystów z całego świata. Co roku odbywają się tam aukcje koni, na które przybywają zarówno pasjonaci jak i znane osobistości.

Gospodarstwo oferuje pięć przytulnych pokoi, z których każdy ma swoją unikalną nazwę. Pokój nr 1 nosi nazwę „Profesorski” i może pomieścić trzy osoby. Pokój nr 2 to „Żółty” pokój, który również może pomieścić trzy osoby. Pokój nr 3 nosi nazwę „Czerwony” i jest przeznaczony dla dwóch osób. Pokój nr 4, „Czwórka”, może pomieścić cztery osoby, natomiast pokój nr 5, „Dwójka”, jest przeznaczony dla dwóch osób. Każdy pokój jest komfortowo urządzony i posiada wszystkie niezbędne udogodnienia.

Goście mają również dostęp do dwóch w pełni wyposażonych kuchni, w których mogą samodzielnie przygotowywać posiłki. To doskonała opcja dla tych, którzy preferują samodzielne gotowanie lub mają specjalne wymagania dietetyczne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną spędzić czas w pięknym otoczeniu przyrody i cieszyć się spokojem na wsi. Gwarantujemy komfortowe warunki i przyjazną atmosferę.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
U Różyckich

location_on Adres:

Stare Buczyce 1, 21-505 Janów Podlaski

woj. Lubelskie, Polska

phone 833413929

phone 607407289

insert_linkwww.nawsiurozyckich.pl

Ilość miejsc: 14