Home » Agroturystyka » U Małgosi od: 20zł do: 30zł

U Małgosi U Małgosi

Działalność Agroturystyczna „U Małgosi” skupia się na wynajmie pokoi oraz wypożyczaniu sprzętu rekreacyjnego. Goście mają do dyspozycji różne udogodnienia, takie jak grill, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci, a nawet możliwość uczestnictwa w lekcjach haftu w przypadku niepogody.

Gospodarstwo „U Małgosi” może pochwalić się wyróżnieniem w konkursie „Gospodarstwo Agroturystyczne” organizowanym przez Starostwo Powiatowe. Klienci mają również możliwość wzięcia udziału w przygotowywaniu przetworów i wypieków, z czego specjalnością jest ciasto drożdżowe kruche. Przepisy kulinarne, które są stosowane w gospodarstwie, były nawet prezentowane w lokalnej telewizji. Ponadto, goście otrzymują praktyczne porady z zakresu kiszenia kapusty, wypieków, haftowania, zaprawiania dżemów i soków.

Na gości czekają również pokoje na piętrze i poddaszu w wiejskim domu. Na piętrze znajdują się dwa pokoje trzyosobowe, jeden pokój dwuosobowy oraz łazienka. Na poddaszu znajdują się dwa pokoje dwuosobowe, kuchnia oraz kolejna łazienka. Dodatkowo, zarówno piętro, jak i poddasze są wyposażone w piękne, widokowe tarasy. Gospodarstwo położone jest nad Jeziorem Lednickim, w Lednickim Parku Krajobrazowym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
U Małgosi

location_on Adres:

Rybitwy 5a, 62-261 Lednogóra

woj. , Polska

phone tel. +48 (61) 427 49 90

phone tel. +48 (61) 427 49 90

Ilość miejsc: 12