Home » Hotele » The Granary od: 300zł do: 600zł

The Granary The Granary

Nasz wyjątkowy hotel butikowy oferuje profesjonalną obsługę, najwyższy poziom komfortu i spersonalizowany serwis. Odkryj „dom z dala od domu” i „biuro z dala od biura”.

Nasz butikowy hotel w centrum Wrocławia oferuje 47 luksusowych apartamentów. Ten szesnastowieczny zabytek, usytuowany w historycznym centrum Wrocławia, został starannie odrestaurowany, dzięki czemu zyskał charakter wyjątkowego hotelu butikowego. The Granary łączy w sobie magię zabytkowego miejsca i jego historii z niezwykłą precyzją nowoczesnego projektowania. Autorem koncepcji architektonicznej jest słynna paryska pracownia Gottesman Szmelcman Architecture.

The Granary – pięciogwiazdkowy hotel butikowy o niepowtarzalnym charakterze dołączył do grona najbardziej luksusowych hoteli na świecie zrzeszonych w sieci Small Luxury Hotels of the World. Pozwól nam gościć Cię w tym drobiazgowo odrestaurowanym średniowiecznym spichlerzu położonym na Starym Mieście we Wrocławiu.

The Granary – La Suite Hotel we Wrocławiu oferuje możliwość wyjątkowo luksusowego pobytu. Zróżnicowanie rozmiarów, układów i aranżacji sprawia, iż każdy pokój i apartament jest wyjątkowy.

Pokoje na poziomie ogrodu pozwalają cieszyć się łukowymi sklepieniami z oryginalnej cegły, podczas gdy apartamenty na wyższych piętrach odpowiadają zmieniającej się geometrii szklanego dachu. W swoich wnętrzach apartamenty kryją niepowtarzalne, nowoczesne wzornictwo, meble na specjalne zamówienie i ręcznie wykonane łóżka.

Nasze pokoje i apartamenty posiadają:
– wydzieloną strefę sypialną, wypoczynkową i jadalną
– luksusową sypialnię
– luksusową łazienkę z linią kosmetyków naturalnych
– funkcjonalnie zaprojektowane meble
– szerokopasmowy internet
– obszerną przestrzeń do przechowywania
– przestronne miejsce do pracy
– telewizory LCD
– mini bar
– czajnik bezprzewodowy wraz z zestawem kawy, herbaty i cukru
– sejf

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
The Granary

location_on Adres:

ul. Mennicza 24, 50-057 Wroclaw

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 713952600

phone 713952610

insert_linkwww.thegranaryhotel.com

Ilość miejsc: 100