Home » Hotele » Termy Pałacowe Nałęczowianka od: 210zł do: 450zł

Termy Pałacowe Nałęczowianka Termy Pałacowe Nałęczowianka

Termy Pałacowe są usytuowane w zabytkowym Parku Zdrojowym, który sięga XVIII wieku. Park ten jest pełen bujnej zieleni, która przenika do wnętrza budynku. Wnętrza są utrzymane w ciepłej kolorystyce, nawiązującej do zachodzącego słońca i pogodnego nieba.

Hotel Termy Pałacowe-Nałęczowianka to miejsce, gdzie można skoncentrować się na sobie i odpocząć. Otoczony malowniczym Parkiem Zdrojowym, goście znajdą tu ciszę, odprężenie i wypoczynek.

W hotelu dostępnych jest 134 komfortowo urządzonych pokoi, w tym pokoje jedno- i dwuosobowe typu LUX, standardowe pokoje jedno- i dwuosobowe, apartamenty oraz apartamenty VIP. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, a dostępne są również pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Nałęczów to doskonałe miejsce na uwolnienie się od stresu dzięki specyficznemu mikroklimatowi. Ośrodek oferuje bogatą gamę zabiegów odnowy biologicznej, takich jak hydroterapia, zabiegi cieplne i elektryczne, a także zabiegi pielęgnacyjne w salonie kosmetycznym Clarins i salonie fryzjerskim Matrix. W ośrodku znajduje się również 7 gabinetów kosmetycznych Clarins, 11 gabinetów zabiegowych odnowy biologicznej, basen ze stanowiskami do Aquaareobicu oraz salon fryzjerski Matrix.

Hotel Termy Pałacowe-Nałęczowianka to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, szkoleń, zjazdów i imprez integracyjnych. Ośrodek posiada profesjonalne sale konferencyjne oraz bogate doświadczenie w organizacji tego typu spotkań.

Obiekt położony jest 135 km od Warszawy i 24 km od Kazimierza Dolnego nad Wisłą.

Specjalnością ośrodka są również zabiegi egzotyczne, takie jak masaż kamieniami, zabiegi Moxa, kąpiel w algach lub minerałach. W pięknie zadbanym parku goście mogą skorzystać z kąpieli słonecznych oraz jacuzzi w domkach fińskich.

Ośrodek oferuje różne pakiety z bogatym programem odnowy biologicznej i kosmetyki upiększającej, takie jak Magia SPA, Magia Piękna, Magia Zdrowia, Dotyk Luksusu, Babski Weekend, Magiczny Dotyk, Blisko Siebie, Tydzień w Raju, Tygodniowe Turnusy Odchudzające, Pakiet Diagnostyczny i Tydzień dla Serca.

Dla chętnych organizowane są także różne atrakcje, takie jak Rzymskie Party na basenie Atrium, nordic walking, wypożyczalnia rowerów, przejażdżki quadami lub bryczką po pięknych wąwozach lessowych.

Ceny pobytu hotelowego ze śniadaniem różnią się w zależności od rodzaju pokoju. Opłata miejscowa wynosi 3,50 zł za dobę i jest płatna gotówką w recepcji obiektu. Dodatkowo, parking jest płatny.

Przy rezerwacji proszę powołać się na portal otonoc.pl!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Termy Pałacowe Nałęczowianka

location_on Adres:

ul. Paderewskiego 1 a, 24-140 Nałęczów

woj. Lubelskie, Polska

phone 815016027

phone 815016026

insert_linkwww.spanaleczow.pl

Ilość miejsc: 134