Home » Schroniska » Szkolne Schronisko Młodzieżowe od: 16zł do: 18zł

Szkolne Schronisko Młodzieżowe Szkolne Schronisko Młodzieżowe

Schronisko Młodzieżowe w Myczkowie jest całorocznym obiektem, który oferuje noclegi w pomieszczeniach budynku należącego do Zespołu Szkół. Posiadamy pokoje 7- i 8-osobowe, co daje nam łącznie 30 miejsc. Wszystkie pokoje są wyposażone w łóżka z materacami gąbkowymi, koce i poduszki (należy jednak pamiętać, że nie zapewniamy pościeli). Schronisko posiada również samoobsługową kuchnię, w której goście mogą przygotowywać posiłki, takie jak śniadania i kolacje. Kuchnia jest wyposażona w lodówkę, czteropalnikową kuchenkę gazową oraz naczynia.

W obiekcie znajduje się także łazienka z natryskami, umywalkami, ciepłą wodą oraz toaletą. Dla naszych gości udostępniamy telewizor, odtwarzacz DVD, stół do ping-ponga, gry planszowe, piłki i paletki. Oferujemy również informacje turystyczne na temat pieszych i rowerowych szlaków oraz atrakcji turystycznych w okolicy. Schronisko jest otoczone ogrodzeniem, a na terenie znajduje się parking, boisko do siatkówki oraz miejsce na ognisko.

Lokalizacja schroniska w centrum wsi Myczków umożliwia łatwy dostęp do komunikacji autobusowej, sklepu spożywczego, restauracji i kościoła. Dodatkowo, Myczków znajduje się zaledwie 1,5 km od uzdrowiskowej miejscowości Polańczyk oraz 4,5 km od Soliny, gdzie znajduje się największa w Polsce zapora na rzece San. Nasze schronisko jest idealnym miejscem dla turystów, którzy planują wędrówkę po Bieszczadach Wysokich, jako przystanek przed wspinaczką lub powrotem z wędrówki.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Szkolne Schronisko Młodzieżowe

location_on Adres:

Myczków 29, 38-610 Myczków

woj. Podkarpackie, Polska

phone 134692777

phone 134692777

Ilość miejsc: 30