Home » Schroniska » Szkolne Schronisko Młodzieżowe Wojtek od: 25zł do: 40zł

Szkolne Schronisko Młodzieżowe Wojtek Szkolne Schronisko Młodzieżowe Wojtek

Nasz obiekt jest wymieniony w Informatorze Międzynarodowej Federacji Schronisk Młodzieżowych. Oferujemy 82 miejsca noclegowe w różnych rodzajach pokoi, takich jak dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe, ośmioosobowe, dziesięcioosobowe, dwunastoosobowe i czternastoosobowe. Nasze schronisko posiada dobrze wyposażoną kuchnię samoobsługową, jadalnię, świetlicę z telewizją satelitarną i sprzętem RTV, bibliotekę oraz interesujące ekspozycje krajoznawcze. Mamy również niewielką wypożyczalnię sanek. Jesteśmy jedynym schroniskiem w Polsce, które posiada Izby Tradycji Szkolnego Ruchu Krajoznawczo Turystycznego i Ekologicznego. W naszym obiekcie dostępny jest także Internet WI-FI, a zasięg sieci GSM jest bardzo dobry dla operatorów Era, Orange i Play, a dostateczny dla Plus GSM.

W celu zapewnienia większego bezpieczeństwa, zainstalowaliśmy w schronisku system przeciwpożarowy, który jest bezpośrednio połączony ze Strażą Pożarną w Jeleniej Górze. Nasze urządzenia sanitarne są wyposażone w bieżącą ciepłą i zimną wodę w natryskach i umywalniach dla dziewcząt i chłopców.

Nasze schronisko jest otoczone niewielką, ogrodzoną posesją z zadbaną zielenią. Posiadamy ławki dla oczekujących oraz miejsce parkingowe dla samochodów osobowych. W pobliżu znajdują się dogodne stoki narciarskie dla początkujących i średnio zaawansowanych, a także lokalna sieć szlaków turystycznych, która łączy nasze schronisko z głównymi szlakami. W odległości 2 kilometrów znajduje się kryty basen, a w odległości 1 kilometra las. Można również skorzystać z jazdy konnej w odległości 1,5 kilometra. Nasze schronisko jest dobrze skomunikowane, znajduje się w odległości 1 kilometra od stacji PKP i 2,5 kilometra od stacji PKS. W odległości 1,1 kilometra znajduje się również DINOPARK. Przy schronisku przebiega trasa busów, które kursują na trasie Jelenia Góra-Szklarska Poręba-Jelenia Góra.

Oferujemy możliwość przygotowania śniadań i kolacji z własnych produktów w naszej kuchni samoobsługowej. Dla grup zorganizowanych zapewniamy pełne wyżywienie. Dodatkowo, jeśli wcześniej zgłoszą Państwo taką potrzebę, możemy zorganizować usługi przewodnickie oraz pomóc w zabezpieczeniu wyżywienia lub dostarczeniu pieczywa do schroniska. W każdym przypadku staramy się być życzliwi i pomocni.

Serdecznie zapraszamy do naszego schroniska!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Szkolne Schronisko Młodzieżowe Wojtek

location_on Adres:

ul. Piastowska 1, 58-580 Szklarska Poręba

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 756105436

phone 696046824

insert_linkwww.schronisko-wojtek.pl

Ilość miejsc: 82