Home » Schroniska » Szkolne Schronisko Młodzieżowe Wałowa Gdańsk od: 22zł do: 42zł

Szkolne Schronisko Młodzieżowe  Wałowa Gdańsk Szkolne Schronisko Młodzieżowe Wałowa Gdańsk

Schronisko przy ul. Wałowej 21 istnieje od 1956 roku i jest najstarszą placówką tego typu w województwie pomorskim. Dzięki doskonałej lokalizacji, jest najczęściej odwiedzane zarówno przez turystów krajowych, jak i zagranicznych. Stanowi doskonałą bazę wypadową do wędrówek po Starówce oraz wycieczek po Trójmieście.

Baza noclegowa jest w pełni przystosowana do potrzeb naszych gości. Filia nr 1 przy ul. Wałowej 21 oferuje 96 miejsc noclegowych w pokojach o różnej liczbie miejsc: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 i 10 osobowych.

Posiadamy ogólnodostępne węzły higieniczno-sanitarne oraz możliwość korzystania z kuchni samoobsługowej i jadalni. Schronisko przy ul. Wałowej posiada stołówkę na około 90 miejsc, w której można zamówić tanie i smaczne posiłki.

Dodatkowo, w schronisku można organizować zajęcia świetlicowe z wykorzystaniem naszego sprzętu audio-wideo oraz gier planszowych. Na życzenie naszych gości, zgłoszone odpowiednio wcześniej, jesteśmy w stanie zorganizować pogadanki z zakresu turystyki i rekreacji oraz inne, zgodnie z sugestiami organizatora. Koszt obejmuje opłatę dla osoby prowadzącej. Do dyspozycji gości przekazujemy świetlicę z telewizorem.

Naszym gościom służymy pomocą w zorganizowaniu zwiedzania Trójmiasta z przewodnikiem, rezerwacji biletów do kina oraz rezerwacji biletów na rejsy po Bałtyku.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Szkolne Schronisko Młodzieżowe  Wałowa Gdańsk

location_on Adres:

ul. Wałowa 21, 80-858 Gdańsk

woj. Pomorskie, Polska

phone 583012313

phone 583012313

insert_linkwww.ssm.gda.pl

Ilość miejsc: 96