Home » Schroniska » Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Zawoi Wełcza od: 10zł do: 40zł

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Zawoi Wełcza Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Zawoi Wełcza

Serdecznie zapraszamy do naszego schroniska, gdzie znajdą Państwo wiele udogodnień i atrakcji. Nasza świetlica wyposażona jest w telewizor i magnetowid, co pozwoli na miłe spędzanie czasu w gronie znajomych. Posiadamy również salę dyskotekową, idealną do organizacji imprez i zabaw.

W schronisku zapewniamy również odpowiednie zaplecze sanitarne, w tym 4 natryski, z bieżącą zimną i ciepłą wodą. Dzięki temu, będziesz mógł skorzystać z komfortowych warunków podczas pobytu u nas. Dodatkowo, istnieje możliwość wykorzystania klas i bazy szkolnej, która znajduje się na parterze budynku.

Obok naszego schroniska znajdują się doskonałe tereny do rekreacji i sportu. Jeśli jesteś fanem narciarstwa, będziesz miał możliwość skorzystania z wielu wyciągów narciarskich oraz zorganizowania kuligu zimą. Dla amatorów pieszych wędrówek i spacerów, dostępne są liczne szlaki i trasy turystyczne. Latem natomiast, możesz skorzystać z tras rowerowych.

Jeśli interesuje Cię sport, mamy wiele boisk do mini piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki. Dla miłośników tenisa, udostępniamy również stoły do gry oraz możliwość wynajęcia sprzętu sportowego.

Po aktywnym dniu, zapraszamy na ognisko i grill. Mamy odpowiednie miejsce do organizacji takich spotkań. Dodatkowo, posiadamy własne pole biwakowe oraz parking.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do naszego schroniska. Gwarantujemy, że spędzisz u nas niezapomniane chwile!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Zawoi Wełcza

location_on Adres:

ul. Wełcza 991, 34-222 Zawoja

woj. Małopolskie, Polska

phone 338775059

phone 338775059

insert_linkwww.smzawojawelcza.iap.pl/info.htm

Ilość miejsc: 60