Home » Schroniska » Szkolne Schronisko młodzieżowe w Lutowiskach od: 12zł do: 16zł

Szkolne Schronisko młodzieżowe w Lutowiskach Szkolne Schronisko młodzieżowe w Lutowiskach

Szkolne Schronisko Młodzieżowe przy Zespole Szkół w Lutowiskach mieści się w odrębnej części budynku szkolnego. Jest to nowoutworzone, całoroczne schronisko, które oferuje wiele atrakcji i udogodnień. Na miejscu znajduje się 50 miejsc noclegowych, w tym jeden 8-osobowy pokój i trzy 14-osobowe pokoje. Schronisko zapewnia tanie noclegi dla gości. Dodatkowo, istnieje możliwość wynajęcia sal szkolnych w razie większej ilości osób.

Schronisko posiada kuchnię samoobsługową, wyposażoną w sprzęt potrzebny do samodzielnego przyrządzania śniadań i kolacji. Łazienki są wyposażone w prysznice i ciepłą wodę. Goście mogą skorzystać ze świetlicy i jadalni. W pobliżu schroniska znajduje się stołówka szkolna oraz sala gimnastyczna o wymiarach boiska typowego do gry w koszykówkę, która jest dostępna do wynajęcia. Schronisko oferuje również siłownię 15 stanowiskową, trzy boiska przyszkolne o trawiastej nawierzchni, szkolne arboretum, miejsce na ognisko oraz parking.

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszych usług! Oferujemy komfortowe noclegi w przystępnych cenach oraz wiele atrakcji i udogodnień. Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, nauczycielem, czy grupą przyjaciół, nasze schronisko jest idealnym miejscem na spędzenie czasu w Lutowiskach. Czekamy na Ciebie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Szkolne Schronisko młodzieżowe w Lutowiskach

location_on Adres:

Lutowiska 45, 38-713 Lutowiska

woj. Podkarpackie, Polska

phone 134610025

phone 693045151

insert_linkwww.schronisko-lutowiska.prv.pl

Ilość miejsc: 50