Home » Schroniska » Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łodzi od: 25zł do: 75zł

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łodzi Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łodzi

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łodzi składa się z dwóch obiektów, które znajdują się w samym centrum miasta. Główna siedziba schroniska mieści się przy ulicy Legionów 27. Jest to obiekt kategorii I, który oferuje 72 miejsca noclegowe. Znajduje się w zabytkowej szkole powszechnej z 1923 roku, która została zrewitalizowana w ramach programu MIA100 Kamienic w 2012 roku.

Zapraszamy zarówno turystów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Schronisko jest idealne dla osób odwiedzających Łódź w celach turystycznych, edukacyjnych, na kursy, szkolenia, konferencje, wydarzenia kulturalne, sportowe, biznesowe lub prywatne. Bliskość ulicy Piotrkowskiej, Manufaktury, muzeów i dawnych imperiów fabrykanckich zachęca do odkrywania uroków tego miejsca.

W schronisku zapewniamy wysoki standard pokoi, zbliżony do warunków hotelowych, oraz profesjonalną obsługę. Nasze pokoje są wyposażone w wygodne łóżka, szafy, szafki nocne, stoliki, krzesła, lampki i telewizory. Oferujemy 24 pokoje, w tym pokoje jednoosobowe i dwuosobowe z łazienkami oraz bez łazienek, pokoje trzyosobowe z łazienkami oraz bez łazienek, pokoje czteroosobowe, sześcioosobowe i ostatnio zakończono remont ośmiu łazienek.

Nasi goście mają do dyspozycji dwie sale konferencyjne, gry edukacyjne, foldery, informatory, mapy Łodzi i okolic, WiFi, w pełni wyposażoną kuchnię samoobsługową, pralnię turystyczną, przechowalnię bagażu, malowniczy ogród z grillem oraz wewnętrzny parking dla samochodów osobowych i busów.

Dla grup zorganizowanych oferujemy pomoc w organizacji pobytu, zamawianie biletów wstępu, pełne wyżywienie (catering) oraz usługi przewodnickie. W schronisku prowadzone są również bezpłatne zajęcia edukacyjne na temat historii i kultury Łodzi i regionu.

Jeśli skorzystają Państwo z minimum 40 miejsc noclegowych, istnieje możliwość uzyskania zniżki do 10% wartości. Członkowie Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych (PTSM) oraz Międzynarodowej Organizacji Schronisk Młodzieżowych (IYHF) otrzymują 10% zniżki w pokojach sześcioosobowych, pięcioosobowych i czteroosobowych po okazaniu ważnej legitymacji. Posiadacze odznaki „Zasłużony Działacz Turystyki” lub „Złotej Odznaki PTSM” mają prawo do 50% zniżki na wszystkie pokoje.

Nasze schronisko posiada status placówki oświatowej i spełnia wysokie standardy dotyczące przeciwpożarowego, bezpieczeństwa i higieny.

Drugie schronisko znajduje się przy ulicy Zamenhofa 13. Jest to bardziej kameralne miejsce, również położone w centrum miasta. Posiada 49 miejsc noclegowych. Nasze schronisko jest członkiem Międzynarodowej Federacji Schronisk Młodzieżowych, Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych i jest członkiem założycielem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej.

Serdecznie zapraszamy do naszego schroniska. Doskonała lokalizacja, wysoki standard usług, przystępna cena i otwartość na potrzeby naszych gości to nasze najważniejsze atuty.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łodzi

location_on Adres:

ul. Legionów 27, 91-069 Łódź

woj. Łódzkie, Polska

phone 426306680

phone 426306680

insert_linkwww.yhlodz.pl

Ilość miejsc: 72