Home » Agroturystyka » Szczęśliwa 7-ka od: 25zł do: 70zł

Szczęśliwa 7-ka Szczęśliwa 7-ka

Zapraszamy Cię do naszego domu, który jest pełen duszy i fantazji. Znajduje się on w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku wielkich miast. Możesz tu odkryć tajemnice pięknych zakątków polskich i czeskich Sudetów, które są otoczone zielenią.

Nasz dom jest usytuowany u podnóża Karkonoszy, co oznacza, że możesz pieszo dotrzeć do Czech lub wspiąć się na Śnieżkę. Otoczony jest również lasami, w których można znaleźć mnóstwo grzybów, jagód i strumieni pełnych pstrągów.

U nas słońce i kogut pełnią funkcję budzika, a w naszej kuchni serwowane są pachnące domem jedzenie. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i zawsze służymy dobrą radą i pomocą.

Sudety to naprawdę atrakcyjne góry, w których można podziwiać przepiękne widoki i zabytki. Historia tych granicznych gór jest bardzo burzliwa i związana z regionem Śląska. To tutaj wojownicy pod wodzą Piasta przedzierali się, aby zaskoczyć wroga.

W przeszłości Walonowie przemierzyli te tereny w poszukiwaniu skarbów, a cystersi wprowadzali nowe technologie. Laboranci produkowali tu również nalewki, chociaż już wszystkie zostały wypite. Prusacy natomiast konfiskowali dobra klasztorne, a Niemcy budowali umocnienia wojenne pod ziemią. Wydarzyło się tu o wiele, wiele więcej, ale niemożliwe jest opisanie wszystkiego. Jedno jest pewne – warto tu przyjechać, aby sprawdzić, czy słuszne jest powiedzenie, że powiat kamiennogórski to zielony zakątek, gdzie ludzie są przyjaźnie nastawieni do turystów, a natura jest obecna na każdym kroku.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Szczęśliwa 7-ka

location_on Adres:

Jarkowice 77 koło Karpacza, 58-420 Lubawka

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757426777

phone 607357123

insert_linkwww.jarkowice.pl

Ilość miejsc: 35