Home » Pensjonaty » Szafir od: 25zł do: 40zł

Szafir Szafir

Jastrzębia Góra to idealne miejsce na wczasy. Jest to najdalej wysunięta na północ urocza miejscowość, która przyciąga co roku tysiące turystów spragnionych plaży, słońca i zabawy. Pensjonat SZAFIR, położony w spokojnej części Jastrzębiej Góry, jest doskonałym miejscem wypoczynku. Znajduje się zaledwie 400 metrów od piaszczystej plaży i oferuje wiele atrakcji dla gości.

Dużym atutem tego miejsca jest niepowtarzalny klimat nadmorskiego kurortu oraz malownicze okolice. Dodatkowo, Jastrzębia Góra sąsiaduje z Zatoką Pucką, co daje możliwość uprawiania sportów wodnych. To idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Niezwykłą atrakcją Jastrzębiej Góry są również cenne zabytki kulturowe i historyczne związane z nadmorskim położeniem, folklorem kaszubskim i tradycjami morskimi. Goście mogą poznać bogatą historię tego regionu, odwiedzając lokalne muzea i zabytkowe miejsca.

Dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z atrakcji turystycznych naszej okolicy, personel pensjonatu SZAFIR służy radą i pomocą w każdej sytuacji. Zawsze możemy doradzić, co warto zobaczyć i jak spędzić czas w Jastrzębiej Górze.

Serdecznie zapraszamy na wczasy nad polskie morze! Przyjedź do Jastrzębiej Góry i ciesz się niezapomnianym wypoczynkiem w pensjonacie SZAFIR.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Szafir

location_on Adres:

ul. Lipowa 1, 84-104 Jastrzębia Góra

woj. Pomorskie, Polska

phone 586726383

phone 512460026

insert_linkwww.brygida.za.pl

Ilość miejsc: 50